ČFL 2.kolo: TJ Kunice - FK Králův Dvůr

Ilustrativní fotoTJ Kunice - FK Králův Dvůr 3:0 (2:0)

Hodnoceni utkání: velmi nám mohl vydařený vstup do utkání, když jsme naši první šanci využili v branku. Následovalo dalších několik šancí, které jsme bohužel nevyužili, ale naštěstí jsme dokázali dat branku do šatny a ta nás uklidnila. Po třetí brance jsme trochu ustoupili od své hry a soupeř se začal více tlačit do útoku a zatápěl nám, ale udrželi jsme čisté konto a to jsem moc rad.

Kdybych měl někoho dnes vyzdvihnout, tak určitě trojici hráčů Radoš, Ilko, Kotlík.

 

Sestava: Tetour D. - Radoš P., Veselý J., Štancl M., Ilko P. - Balšánek J. (83‘ Dvořák L.), Ouedraogo I. (86‘Hrazdíra Š.), Micka J. (63‘Kordiak J.) -  Čapek P. (56‘ Svoboda P.), Kotlík O., Jíra R. (74‘Rejhon D.)

 

Branky: 4‘ Micka J.,  43‘ Jíra R., 51‘Ouedraogo I.

Asistence: 2x Kotlík O., Jíra R.

ŽK: 0/2

rozhodčí: Moník P., Šob A., Ulrich T.

 

Trenér: Jaroslav Peřina

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem