ČFL 4.kolo: TJ Kunice - SK Strakonice 1908

foto z utkání TJ Kunice - SK Strakonice 1908TJ Kunice - SK Strakonice 1908  1:1 (1:1)

Hodnoceni utkání: myslím, ze jsme viděli opravdu velmi kvalitní utkání a to z obou dvou stran. My jsme začali trochu s respektem a až po obdržené brance jsme začali praktikovat nás fotbal. Do poločasu jsme si vytvořili ještě dvě šance, ale bohužel jsme selhali v koncovce.

 

Druhy poločas byl nahoru, dolu, na obou stranách převažovalo útočné pojetí hry a je jen škoda, ze jsme nedokázali některé situace správně vyřešit. Ale vzhledem ke kvalitě soupeře a celkové úrovni utkání jsem nakonec s bodem spokojen.

 

Branky: 33. Dvořák (pen.). - 28. Ibragimov

 

Sestava: Tetour - Ilko, Štancl, Veselý, Radoš - Balšánek, Micka (89.Hrazdíra), Dvořák (73.Kordiak) - Čapek (83.Rejhon), Kotlík (73.Svoboda), Jíra

 

Trenér: Jaroslav Peřina

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem