ČFL 6.kolo: TJ Kunice – SK Horní Měcholupy

Ilustrativní fotoTJ Kunice – SK Horní Měcholupy 4:1 (3:0)

Hodnocení utkaní: dnešní utkání jsme měli od začátku pod kontrolou, dobře jsme kombinovali, snažili jsme se o časté zakončení (1.poločas 13 zakončení) a hlavně jsme dokázali vstřelit branky. Druhý poločas trochu ztratil na náboji, ale kvalitu jsme udrželi a soupeř kromě standardek neměl vážnější šanci. Škoda že jsme v závěru ztratili koncentraci a neudrželi nulu, protože bychom si ji víc než zasloužili.

Jsem velmi spokojen s výsledkem, ale také s předvedenou hrou.

 

Branky: 12.Farkaš, 25.Svoboda (pen.), 35.Pázler, 68.Jíra

Sestava: Kučera - Radoš, Jeřábek, Veselý, Hanousek - Farkaš, Micka (81.Hrazdíra), Balšánek (69.Kordiak) – Pázler (65.Čapek), Kotlík (74.Dvořák), Svoboda (65.Jíra)

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem