ČFL 7.kolo: TJ Štěchovice - TJ Kunice

Ilustrativní fotoTJ Štěchovice - TJ Kunice  4:2(1:1)

Hodnocení trenéra: Utkání se mi hodnotí hodně těžko, protože jsme propadli v činnosti, na kterou jsme se připravovali a kterou jsme nakonec nezvládli. Herně to z naší strany nebylo zlé utkání, vytvořili jsme si tlak, vytvořili jsme si i šance, ale soupeř byl produktivnější.

Mrzí mě zranění našich dvou hráčů (Svoboda, Rejhon), kteří v útočné fázi byli oba velmi nebezpeční a v závěru utkání nám na hřišti výrazně chyběli.V tréninku se musíme zaměřit na určité části herních činností, které nám dělají problémy a postupně je zlepšovat, abychom utkání zvládali nejen herně, ale i výsledkově.

 

Branky: 2x Micka

 

Sestava: Tetour - Ilko, Jeřábek, Veselý, Hrazdíra - Farkaš, Micka (85.Štancl), Balšánek (60.Kordiak) - Svoboda (25.Rejhon, 70.Dvořák), Kotlík (65.Čapek), Jíra

 

Hodnocení utkání očima našeho soupeře (odkaz na oficiální web TJ Štěchovice)

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem