ČFL 14.kolo: SK Zápy - TJ Kunice

Ilustrativní fotoSK Zápy - TJ Kunice 3:0 (2:0)

Hodnocení trenéra Jaroslava Peřiny: „Výsledek vypadá tak jednoznačně, že jakékoliv hodnocení je velmi těžké. Prohráli jsme 3:0 ze čtyř střel na branku a to ještě dvě byly po standardních situacích. Je na pováženou, když dostaneme branky od hráčů, které má hlídat jeden určený hráč a ten si opakovaně nesplní své povinnosti. Bránění je o osobní zodpovědnosti a kdo není zodpovědný vůči týmu, nemůže v dalším utkání hrát.

Herně jsme byli lepším mužstvem a i na velmi těžkém terénu jsme se snažili kombinovat, ale stále nám chybí agresivita okolo pokutového území. Měli jsme dostatek střel, ale neměli jsme vyloženou šanci, snad kromě neuznaného gólu a to je v takovém utkání strašně málo.“

 

SK Zápy: Pařízek – Šulc, Málek, Hakl, Petržílka, Bohm, Kovařík, Havránek, M. Svoboda, Jelínek, V. Svoboda

 TJ Kunice: Tetour – Ilko, Jeřábek, Štancl, Radoš - Baelani (80.Micka), Ouedraogo, Balšánek - Čapek (65.Rejhon), Albiah (56.Svoboda), Jíra

 

Branky: 5. Havránek, 30. Petřžílka, 88. Jelínek

Karty:   21. Baelani (KUN)

Rozhodčí: Němec – Štuk, Hrkal

Diváci:

 

 

Průběh utkání (staženo z onlajny.com):

5

Zápy právě vstřelily branku 1:0!  – A domácí se brzy dostali do vedení. Na centrovaný míč si naskočil TOMÁŠ HAVRÁNEK, který překonal hostujícího brankáře

21

Žlutou kartu uviděl hostující Baelani.

30

Zápy právě vstřelily branku 2:0!  – A domácí jdou do vedení o dvě branky. Po dalším rohovém kopu si na kulatý nesmysl parádně naskočil JAN PETRŽÍLKA, který povedenou hlavičkou překonal Tetoura

 

První poločas skončil. Domácí celek v něm dominoval, vstřelil dvě branky a vede 2:0. První gól vstřelil Havránek a druhou branku přidal Petržílek. I hosté měli několik šancí, ale neprosadili se. Druhý poločas bude ještě hodně zajímavý

88

Zápy právě vstřelily branku 3:0!  – A je rozhodnuto. Těsně před koncem se prosadil JAN JELÍNEK a Zápy tak vedou už o tři branky.

 

Konec zápasu. A je dobojováno. Zápy domácí zápas s Kunicemi zvládly a po dobrém výkonu vyhrály 3:0. Nutno dodat, že domácí celek byl dnes lepší a vyhrál zcela zaslouženě.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem