ČFL 16.kolo: Jiskra Domažlice – TJ Kunice

Ilustrativní fotoJiskra Domažlice – TJ Kunice 1:0 (1:0)

Hodnocení utkání Jaroslava Peřiny: „V posledním podzimním utkání nás potkal velmi silný protivník, který je především doma ještě silnější. Dokázali jsme však v prvním poločase eliminovat hru domácích a měli hru pod kontrolou, ale opět jsme inkasovali z první střely na branku ve 28. minutě, kdy jsme nedůsledně obsadili vbíhajícího hráče do pokutového území a ten připravil šanci Dvořákovi, který nás za nedůslednost potrestal.

Ten samý hráč ve 40. minutě domácí oslabil, když uhodil Kordiaka v nepřerušené hře a šel do kabin s červenou kartou. Celý druhý poločas jsme hráli proti 10 domácím, ale nebyli jsme schopni vstřelit branku. Šancí jsme měli opravdu dost, ale chyběla nám rozhodnost a přesnost v zakončení. Šance, jako měl Jíra, by jsme prostě měli proměňovat. Myslím, že za výkon a snahu by jsme si body tentokrát zasloužili, ale bohužel nemáme nic."

Branky: 32. Dvořák

Karty:   ŽK: 34. Balšánek (KUN)   ČK: 42. Dvořák (DOM)

Jiskra Domažlice: Ticháček – Knakal, Chocholoušek, Bauer, Beránek – Leitl (80. Bezděk), Pyrka M., Mužík, Bárta (86. Pyrka D.) – Došlý (86. Kasyk), Dvořák.

TJ Kunice: Tetour - Radoš, Jeřábek, Štancl, Hrazdíra - Balšánek, Micka, Kordiak (60. Farkaš) - Jíra (60. Čapek), Svoboda (60. Kotlík), Rejhon (60. Dvořák)

15

Oba týmy jsou zatím aktivní. Přece jen více ze hry má domácí Jiskra, která častěji drží míč.

32

Domažlice právě vstřelily branku 1:0!  - Jiskra jde do vedení. Po parádní přízemní přihrávce Mužíka ze strany skóroval FRANTIŠEK DVOŘÁK.

34

Žlutou kartu dostává Balšánek (TJ Kunice).

42

Střelec gólu František Dvořák je vyloučen za opakované nesportovní chování! Domažlice tak budou dohrávat o deseti.

První poločas skončil.

46

Začal druhý poločas.

64

Hromadné střídání na straně hostí. Odešli Jíra, Rejhon a Svoboda, a na jejich místa nastoupili Kotlík, Čapek a Farkaš.