TJ Kunice - FC Horky nad Jizerou 1:2 (0:1)

Dne: Ne 13.8.2016

Hřiště: Kunice

Soutěž: 1.A tř., sk.B

 

 

Hodnocení zápasu očima trenéra:

„Očekávali jsme kvalitního soupeře posíleného o několik hráčů z ČFL a postupovými ambicemi. Soupeř držel balon, ale žádnou brankovou příležitost si nevytvořil, až ve 41 minutě jsme po taktické chybě ztratili míč a dovolili soupeři skórovat 0:1. Ve druhém poločase jsme hru vyrovnali a dokázali srovnat 1:1, ale bohužel se ukázala naše nezkušenost a po penaltě soupeř skóroval na konečných 1:2. Škoda remíza se uhrát dala, ale je potřeba se poučit do dalších zápasů.“

 

Sestava: Chadima R. – Novák J., Lehovec Pavel, Bříza L., Tůma A., Skála M., Tůma F.(Sami Al Obaid), Prokš D., Lehovec Petr, Zderadička Z.(Jakub Al Obaid), Skála T.

 

Góly: Skála M.

 

Trenér mužstva: Liška Lukáš

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem