FK Kavalier Sázava - TJ Kunice 1:0 (0:0)

Dne: Ne 20.8.2016

Hřiště: Sázava

Soutěž: 1.A tř., sk.B

 

 

Hodnocení zápasu očima trenéra:

„Opět kvalitní soupeř, který loňskou sezónu odehrál v KP. Tentokrát musím uznat, že Sázava nás přehrávala a bez brankáře Chadimy by bylo rozhodnuto do poločasu. Druhý poločas už soupeř neměl tolik brankových příležitostí, ale naše chyba rozhodla, všechny body zůstaly zaslouženě domácím. Při troše štěstí jsme i v tomto utkání mohli bod uhrát. Bohužel jsme bodově na nule a musíme se pokusit získat body v domácím zápase.“

 

Sestava: Chadima R. – Simandl A. (Jakub Al Obaid), Lehovec Pavel, Bříza L., Tůma A., Skála M. (Sami Al Obaid), Tůma F.,Prokš D.(Doležal V.), Lehovec Petr, Zderadička Z Skála T.

 

Góly: --

 

Trenér mužstva: Liška Lukáš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem