Kunice – Kosmonosy 3:2 P (0:1)

Dne: So 27.8.2016

Hřiště: Kunice

Soutěž: 1.A tř., skupina B

 

 

Hodnocení zápasu očima trenéra:

„Po dvou nepovedených zápasech jsme potřebovali bodovat, ale zápas se pro nás nevyvíjel dobře, i když si myslím, že herně a na brankové příležitosti jsme měli navrch, tak soupeř z jediné střely na bránu z trestného kopu skóroval a ujal se vedení 0:1. Druhý poločas ve snaze o vyrovnání jsme otvírali hru a bohužel podruhé inkasovali 0:2. Do konce zápasu chybělo 16 minut, když se ze standardní situace prosadil hlavou Skála Tomáš 1:2. V 85 minutě přišla další standardní situace (rohový kop) a silou vůle jsme zápas Jakubem Al Obaidem srovnali 2:2. Penaltové kopy jsou loterie, ale s brankářem Chadimou se povedlo je zvládnout a získat i druhý bod. Doufám, že nás zisk bodů uklidní do dalších zápasů.“

 

Sestava: Chadima R. - Simandl, Tůma A., Bříza, Novák, Zderadička, Tůma F., Skála T., Prokš, Lehovec Petr, Skála M.

Střídali: Chlubna za Zderadičku, Sami Al Obaid za Prokš, Jakub Al Obaid za Skála M., Kočí za Lehovec Petr

 

Góly: Skála T, Jakub Al Obaid

 

Trenér mužstva: Liška Lukáš

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem