Výsledky Vánočního turnaje 2010

I v třeskutém mrazu se může hrát dobrý fotbal !

V sobotu 18 prosince 2010 se ve fotbalovém areálu FK Kunice odehrál již 20.ročník tradičního vánočního turnaje v malé kopané za účasti šesti mužstev, která reprezentovala Kladno, Strančice, Kamenice, pořadatele turnaje FKKunice reprezentovala 3 mužstva: starších (výběr A mužstva), mladších a Benfica FK Kunice (výběr B mužstva). Den byl slunný, mrazivý, obloha byla bez mráčku, všude kolem ležela vysoká vrstva jiskřivého sněhu, ale UMT hřiště bylo bezvadně upraveno, aby turnaj mohl přinést dobrý sport.

 

 

Hrálo se ve dvou skupinách podle tohoto vylosování:

Skupina A:

1.   FK Kunice mladší

2.   Kladno

3.   SK Kamenice

 

Skupina B:

1.    FK Kunice starší

2.    FK  Strančice

3.    Benfica FC Kunice

 

Podle výsledků v jednotlivých skupinách byla pak sehrána 3 finálová utkání:

FK Kunice starší     -  Kladno:            2 : 1

FK Kunice mladší   -  SK Kamenice:  1 : 2

Benfica FK Kunice  -  SK Strančice:   6 : 3

 

Konečné pořadí turnaje:

1.      FK Kunice starší

2.      Kladno

3.      SK Kamenice

4.      FK Kunice mladší

5.      Benfica FK Kunice

6.      FK Strančice

 

Všechna mužstva i nejlepší brankář (Chadima, jen jednou lovil míč ze své sítě !) a střelec Jungr za Kladno (vsítil 14 branek !)byli za své výkony zaslouženě odměněni, všechna utkání byla sehrána s vysokým nasazením a v duchu fair play, takže hlavním  vítězem byl dobrý sport, který každého milovníka fotbalu potěší.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem