přípravný zápas: Kunice - Ml.Boleslav B

První utkání v letošním roce dopadlo pro náš tým dobře a vítězství na turnaji na Vyšehradě jsme si zasloužili.

Do utkání jsme vstoupili s několika novými tvářemi - Zeman(Česká Lípa), Lička(Zlín), Novotný (Liberec), Dvořák Ondra(Mirotice). Musíme říci, že ani jedna nová „akvizice“nezklamala.

Utkání se odvíjelo od branky k brance, ale přeci jenom naši hráči měli častěji míč na kopačkách. Šance na sebe nenechali dlouho čekat a v pořadí Koubek, Engelman, Zeman se „uchytila“ až pěkná akce v 15 minutě, kdy míč potáhl po pravé straně Zeman a přesným přízemním centrem našel na vápně Engelmanna, který se do míče opřel, a naše mužstvo se ujalo vedení 1-0. Do konce poločasu se na stavu a ani poměru sil na hřišti již nic nezměnilo.

 

Druhý poločas byl podobný, naše mužstvo se tlačilo do zakončení a soupeř čekal na brejky. Lepší kombinace a kvalitní hra směrem dozadu byla pro soupeře nepřekonatelným problémem a tak škoda, že na konci utkání hráči nepodrželi více míč a nezakončili nějakou povedenou akci pojišťovací brankou.

 

 

Trenér Hašek: Za výhru jsem rád, ale nepřeceňoval bych jí. V utkání jsme udělali spoustu nevynucených chyb a i když jsme na hřišti měli více ze hry tak nejsem spokojen a již na začátku přípravy musím některým hráčům“ vysvětlit“, že nestrpím lehkovážnost   ve svém mužstvu.

 

Sestava 1.poločas: Šilhavý - Kopta, Havlíček, Busta, Kounovský - Kočí, Lička, Engelmann - Zeman, Koubek, Brabec

Sestava 2.poločas: Šilhavý - Kopta, Švejda, Novotný, Mráz - Dvořák, Kordiak, Engelmann - Balšánek, Dvořák, Rejhon;

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem