přípravný zápas: Slavia (dorost) - Kunice A

V přípravném  utkání na UMT v Edenu naše mužstvo opět ukázalo všechny hráče, kteří se zapojují do tréninkového procesu. Do zápasu jsme vstoupili slušně a hned si vytvořili mírný tlak, ale bohužel střela Zemana trefila jen břevno a následného protiútoku jsme dostali branku. Další šanci Zemana opět zastavilo břevno, a když domácí po chybě Švejdy zvýšili na 2:0, bylo z našim mužstvem  zle.

Druhý poločas vyzněl jasně pro naše hráče. Domácí se soustředili na bránění vedení a podnikání rychlých protiútoků. Bohužel optická převaha nebyla dlouho proměněna brankou. Až po faulu na Kordiaka se nejprve trefil Balšánek z penalty 2:1 a poté přidal po pěkné kombinaci i hezkou trefu z vápna do šibenice 2:2. Od té chvíle bylo naše mužstvo blíže vítěznému gólu, ale nakonec Šilhavý chytil penaltu domácích a tak slušně hrané utkání skončilo remízou.

 

Trenér Hašek: Bylo to poslední utkání, kdy jsem střídal o poločas větší počet hráčů, protože i v tomto utkání se ukázala menší taktická vyzrálost některých hráčů. Nesehranost a chyby pramenící  s únavy byly hlavním důsledkem naší remízy. Máme  dostatek  času, a proto bych s toho nedělal zbytečnou vědu, já i hráči víme v čem a kde jsme udělali chyby. Dostatek hráčů a kvalitní práce v tréninkovém procesu je základ úspěchu a věřím, že to bylo ojedinělé utkání, kdy naše hra neměla takové parametry, které bychom chtěli od mužstva vidět. Hráči Slávie hráli velmi slušně a byl na nich vidět lepší pohyb, co se týče dynamiky.

 

sestava 1.poločas: Šilhavý - Novotný, Šrámek, Busta, Švejda - Dvořák II., Lička, Brabec, Rajon - Zeman, Koubek

sestava2.poločas: Šilhavý - Kopta, Busta, Šrámek, Kounovský - Kočí, Kordiak, Balšánek, Engelman - Dvořák, Zelinka

 

Branky: 65 a 78 Balšánek-  5 a 39 hosté

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem