Vyšehrad CUP 2011: Kunice - Vltavín Praha

Kunice - Vltavín Praha 0:1 (0:0)

Druhé pohárové utkání na Vyšehradě jsme prohráli, i když by utkání slušela více remíza. První poločas se odvíjel mezi vápny bez větší příležitosti na jedné i druhé straně. Spíše to byl boj než fotbal.

Druhý poločas byl více fotbalovější, protože se hrálo více útočně a to z obou stran. Vltavín se dostal do vedení střelou za vápnem, která byla dobře umístěna a měla i razanci. Naši hráči si vypracovali tři stejné situace jako Vltavín, ale ani jedna neskončila brankou a proto jsme dnes prohráli.

 

Trenér Hašek: prohráli jsme po výkonu, který byl vzdálen mým představám a to hlavně v agresivitě a důrazu v osobních soubojích.

 

sestava 1.poločas: Šilhavý - Kopta, Busta, Havlíček, Kounovský – Novotný - Koubek, Balšánek, Brabec, Engelmann - Dvořák

sestava 2.poločas: Šilhavý - Kopta, Busta, Šrámek, Kounovský – Švejda - Stančík, Kočí, Lička, Dvořák - Zeman

Branky: 60.min hosté

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem