Vyšehrad CUP 2011: Kunice - Plzeň B

Kunice - Plzeň B  2:3 (1:3)

Hodnocení trenéra Haška: Po zlepšeném výkonu proti Příbrami jsme dostali pořádnou „facku“. Náš první poločas byl jako by si hráči řekli, že budou dělat vše obráceně. Systém hry neexistoval, pohyb, důraz, práce s míčem, v těchto činnostech byla  Plzeň lepší naši hráči dominovali  v laxnosti.

Druhý poločas již byl pohyblivější, agresivnější, prostě na hráčích byla vidět snaha. To, že jsme nevyrovnali není  až tak podstatné, důležitější je aby se tento výkon již neopakoval. Prohrát se může, ale se ctí!

 

sestava 1.poločas: Šilhavý - Kopta, Havlíček, Busta, Novotný - Kočí, Balšánek, Kordiak, Kounovský - Koubek, Zelinka

sestava 2.poločas: Kotěra - Kopta, Havlíček, Šrámek, Dvořák - Rajhon, Balšánek, Skála, Engelmann - Koubek, Zeman

 

Branky: 19‘ Kordiak - 1',27',30' hosté

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem