ČFL 18.kolo: Hlavice - Kunice

SK Hlavice – Kunice 1:1 (1:1)

První jarní utkání pro Kunické fotbalisty dopadlo dobře, neboť si vezou bod  z „horké“ půdy v Hlavici,  odkud se body moc nevozí.

Utkání začalo náporem hostů a jeden útok střídal druhý a velké nebezpečí hrozilo ze standardních situací. Domácí , ale udeřili jako blesk z čistého nebe a po rychlé akci posila z Kladna Ondřej Szabo rozvlnil pohotovou střelou síť za Šilhavým 1:0. Kunice dál pokračovali v solidním výkonu a po pěkné kombinaci se také  prosadila jarní posila Karel Zelinka a bylo srovnáno 1:1. Do poločasu se útoky přelévali od jedné branky ke druhé a z a zmínku stojí nebezpečná akce Kunic na konci poločasu.

Druhý poločas byl oboustranně útočný a diváci byli spokojeni , protože  jeden útok střídal druhý. Vyhrát mohli obě mužstva, ale ani jedno nedotáhlo zajímavé útoky do brankového zakončení.

 

 

Hodnocení trenéra Haška:  Před utkáním bych bod bral,  po utkání spokojen nejsem, protože  je v našich silách odehrát lepší utkání. Dnes podle mích představ hrála  jen útočná dvojice Zelinka a Dvořák , ostatní umějí odehrát lepší zápasy. Dnes jsme body ztratili.

 

SK Hlavice: Štěpanovský - Szabo, Križan, Svojtka, Lesák, Kosňovský, Förster, Dorotík,Erick, Ujec, Novotný.

Kunice: Šilhavý - Kounovský, Kopta, Havlíček, Šrámek, Kordiak (64’Lička), Balšánek, Kočí, Engelmann (89‘ Švejda), Dvořák, Zelinka (70‘ Koubek).

 

Branky: 16. Szabo - 18. Zelinka

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem