ČFL 20.kolo: Ml.Boleslav B - Kunice

FK Mladá Boleslav „B“ – Kunice 2:2 (1:0)

V sobotu se na městském stadiónu odehrálo kvalitní utkání třetí ligy, kde domácí juniorka posilněna o čtyři hráče s „A“ mužstva byla silným protivníkem Kunic.V 11. minutě po Machově přihrávce z levé strany se uvnitř pokutového území uvolnil Volf a technickým zakončením překonal gólmana Šilhavého - 1:0.Po Brunclíkově žlutém faulu kopal Lička trestňák přes zeď k pravé tyči, odkud Michňa vytlačil míč na roh. Po jeho rozehrání následoval další kunický roh, ale Boleslavští se prvnímu většímu tlaku soupeře ubránili.Ve 27. minutě na Zahustelův oblouček brankář nedosáhl a k zadní tyči nabíhající Schubert zakončil nepřesně. Ve 28. minutě přešel Dvořák přes dva boleslavské beky a povedeně vystřelil k levé tyči. Michňa vyrazil na roh.Od gólu byl zaměstnanějším brankářem boleslavský Michňa, než kunický Šilhavý.

Na těsném vedení Boleslavi se však do přestávky nic nezměnilo.Druhý poločas začal vystřídavší Brabec střelou, která natáhla, ale nezaskočila brankáře Michňu.V 56.minutě vystřelil Kočí tvrdě a nepřesně, takže Michňa byl bez práce.V 62. minutě po Zahustelově akci se uvolnil ve vápně Volf a na jeho střelu, ačkoliv nebyla mimořádně razantní, brankář Šilhavý zareagoval pozdě a tak zapadla k levé tyči - 2:0.Kunice za necelých pět minut zdařile kontrovaly. Centr z pravé strany usměrnil Brabec hlavou k pravé tyči,  kam se Michňa marně natahoval - 2:1.Fatální moment nastal v 73. minutě. Čerstvý Hadziresic křížnou přihrávkou parádně uvolnil Schuberta, který však sám proti Šilhavému neuspěl, když vybíhajícího kunického brankáře nastřelil. Z protiakce Michňa vyrazil Brabcovu bombu z úhlu.Protože Boleslavští nedali třetí gól, stihl je trest v podobě vyrovnání. Trenér hostí vysunul na hrot stopéra Havlíčka a vyplatilo se! V 86. minutě nevinně vypadající akci zakončil Havlíček v postavení zády k boleslavské brance úspěšnou hlavičkou k levé tyči - 2:2.

 

Hodnocení trenéra Haška: Do utkání jsme vstoupili špatně, chyběl nám pohyb a důraz. Zlepšení nastalo až od 20 minuty,bohužel to už jsme prohrávali. Spokojen jsem s tím, že i za stavu 2-0 jsme nesložili zbraně a spíše vůlí než fotbalovým uměním jsme utkání zremizovali. Pomohlo nán střídání Brabce, který hru oživil a vyrovnání zařídil stopér Havlíček, který hrál posledních deset minut na hrotu.

 

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Michňa - Kysela, Zbrožek, Brunclík, Mach - Zahustel, Ščuk, Duranski (68. Svoboda), Fabián (87. Dudka) - Volf (68. Hadziresic), Schubert

 

Sestava  FK Kunice: Šilhavý - Kopta, Havlíček, Šrámek, Kounovský (82. Koubek) - Kočí, Kordiak (46. Brabec), Lička, Engelmann - Dvořák, Zelinka (60. Balšánek).

 

Branky-  11. a 62. Volf - 66. Brabec, 86. Havlíček

ŽK: Brunclík, Zbrožek - Havlíček

Rozhodčí: Dujsík - Šimek, Šob

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem