ČFL: Kunice - Slavia Praha B

Kunice – Slavia Praha „B“ 0:0 (0:0)

Do utkání vstoupily obě mužstva s rozdílnou taktikou, Kunice s útočnou, nátlakovou hrou a Slávie se zajištěným hlubokým blokem a rychlými brejky. Domácí se od prvních minut do soupeře zakousli a vytvářeli si dostatek brankových příležitostí, ale jejich proměňování už bylo horší. Z kádru áčka nastoupili v Kunicích brankář Hanuš, Koubský, Zákostelský, Petrák, Vyhnal, Mareš, Mikula a na hře Slávie směrem do defenzivy to bylo znát, hlavně stopér Koubský a brankář Hanuš byli opravdovou posilou.

 

Jak skončil první poločas, tak začal druhý a s ještě větším tlakem Kunice přišpendlili Slávii na její polovině po celou dobu druhého poločasu, ale bohužel bez brankového úspěchu.

 

Hodnocení trenéra Haška: Kdybychom hráli ještě teď, tak stejně branku nedáme. Příčin je víc- kvalitní defenziva Slávie, malý důraz v klíčových okamžicích při zakončení, smůla. Celkově bych řekl, že jsme odehráli velmi slušné utkání v poli. Vytvořili jsme si nejvíc brankových příležitostí  co hrajeme ČFL, ale jak říkám dnes chybělo i štěstí. Jsem rád, že naše defenziva nepustila soupeře už třetí utkání (Bohemians, České Budějovice a Slávie) do vyložené brankové příležitosti. Sedm hráčů s kádru „A“mužstva Slávie ubránilo se štěstím výsledek 0-0 a i to je potěšitelné a proto se na hráče nezlobím, protože to co se tady děje poslední dobou se na hráčích musí podepsat a ten klid chybí nejenom zakončení a tak sami urážíme štěstěnu.

 

Sestava: Kunice - Šilhavý - Hyský, Havlíček, Šrámek – Kočí (61’Zelinka), Kordiak ,Lička (61’Balšánek), Engelmann - Koubek, Dvořák, Brabec.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem