ČFL 33.kolo: Viktoria Žizkov B - Kunice

Viktoria Žižkov „B“ -  Kunice 0:2 (0:1)

Vložené středeční kolo se více povedlo hráčům z Kunic, kteří vyhráli nad posilněnou Viktorií Žižkov „B“ a potvrdili kvalitní výkony v jarní části. Začátek utkání byl ve fázi oťukávání a hra se více odvíjela ve středu hrací plochy. Hráči hostů se stále častěji tlačili do zakončení, a když se jim povedla hezká akce zakončená střelou Engelmanna bylo z toho naše vedení 0:1. Další šance Kunic již zůstaly nevyužity a když domácího Kaloda vychytal při šanci Šilhavý, šlo se do kabin za stavu 0:1.

Druhý poločas se vyznačoval kvalitní defenzivou hostů, kteří podnikali rychlé protiútoky do otevřené obrany domácích a když se jim v 69 minutě podařil jeden z mnoha brejků, zakončil Brabec, bylo prakticky rozhodnuto.

Trenér Jindřich Trpišovský hodnotil porážku jako zaslouženou: „Měli jsme sice dobrých úvodních dvacet minut, kdy si hráči vypracovali územní převahu, ale bohužel bez brankové příležitosti. Naopak Soupeř se dokázal prosadit hned při prvním vážnějším okamžiku, který přišel po chybě jednoho z našich mladých hráčů. O chvíli později se ve vyložené šanci objevil Richard Kalod, bohužel však neuspěl. Ve druhém poločase si už zkušené mužstvo Kunice dokázalo výsledek pohlídat a navíc přidat i druhý gól. Na naše hráče zřejmě dolehla únava. Chyběl nám pohyb a k vidění byly nevynucené chyby. Výsledkem bylo, že si naši hráči ve druhé půli nevytvořili žádnou šanci,“ zhodnotil porážku kouč Trpišovský.

Hodnocení trenéra Haška: Zasloužené vítězství ,  které vycházelo z kvalitní defenzivy a podnikání rychlých protiútoků. Kluci splnili taktické záměry skoro do puntíku a ukázali, že mají velké fotbalové srdce. Po sobotním zahazování šancí a neplodné ofenzivě jsme si spravili chuť vezeme domů tři body a ukázali jsme svojí kvalitu.

 

Sestava Kunice: Šilhavý - Kopta, Hyský, Havlíček, Šrámek – Koubek, Kočí (71’Balšánek), Kordiak (76’Švejda), Brabec, Engelmann -Dvořák (84’Zelinka).

 

Branky- 21‘ Engelmann, 69‘ Brabec

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem