ČFL 24.kolo: Liberec B - Kunice

FC Slovan Liberec „B“ -  Kunice 0:1 (0:0)

Na městském stadiónu v Liberci se odehrálo další kolo ČFL, kde místní Slovan přivítal nováčka z Kunic, který patří mezi nejlepší celky na hřištích soupeře (remíza v Hlavici a Mladé Boleslavi,výhra v Českých Budějovicích a na Viktorce Žižkov).

Utkání začalo tlakem mladíků z Liberce, které vychytal Šilhavý. Kunice se začaly více tlačit do koncovky, ale jejich akce nebyly dotaženi nebo střely chytil domácí brankář Hosman.

Do druhého poločasu hosté dvakrát vystřídali, a když se na začátku poločasu zranil Kounovský a na hřiště přišel Koubek měli dosti brzo vystřídáno (53 minuta). Nakonec se ukázalo nasazení mladého Rejhona jako šťastné a při stoupajícím tlaku se po kombinaci dostal k zakončení a hosté se dostali do vedení 0:1. Zkušené mužstvo hostí již celkem v poklidu dovedlo utkání k vítěznému konci.

Hodnocení trenéra Haška: Dnes rozhodla zkušenost a více sil na konci utkání. Do dnešního utkání nastoupili čtyři hráči, kteří nezasáhli do hry ve středu  a hlavně na konci utkání to bylo znát.  Pravda je, že nás podržel na začátku utkání brankář Šilhavý, který chytil gólovky domácích. Jsem rád, že se nám povedla prodloužit neporazitelnost na hřišti soupeře a opět si zahráli hráči celého kádru. Domácí nehráli špatně a je pro mne záhadou na jakém místě v tabulce jsou, protože určitě svým výkonem předčili některé jiné celky.

 

Sestava Kunice: Šilhavý - Kopta, Hyský, Havlíček, Kounovský (53’Koubek) – Kočí (46’Dvořák), Balšánek, Lička, Engelmann – Zelinka (46’Rejhon), Brabec.

Branky: 76‘ Rejhon

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem