ČFL 27.kolo: Kunice - Chomutov

Kunice – Chomutov  3:1 (1:1)

Domácí vstoupili do utkání plni pohybu a jedna akce střídala druhou, šancí se rodilo také dost a tak se hrál pohledný rychlý fotbal.

Jako první zahrozily Kunice Dvořákovou hlavičkou po pěkném centru Ličky, Koubkovi chyběl kousek k doražení křižné střely a tak se ujal až krásný obloček Brabce, který skončil za zády jinak vynikajícího brankáře Chomutova.

Bohužel jeden povedený útok hostí skončil vyrovnávací brankou a začínalo se na novo. Domácí ještě zvýšili tempo a rodily se další šance. Ličkovu krásnou střelu vytáhl ze šibenice brankář Zaťko. Když už byl brankář překonán tak jej na brankové čáře zastoupil hráč a skvělým reflexem rukou vyrazil míč, který směřoval do branky. Co na to rozhodčí? Nic, neviděl to ani jeden a tak skončil poločas remízou.

Druhý poločas byl dobíváním Chomutovské branky a podnikání rychlých protiútoků hostů a tak opět se bylo na co dívat. Rozhodnutí vzal na sebe nejlepší hráč utkání Matěj Brabec, který se krásně trefil s tresného kopu a rozhodl o vedení domácích, které zvýšil za pět minut Rajhon povedenou střelou a tak domácí zaslouženě zvítězili.

 

Hodnocení trenéra Haška: Jsem rád, že jsme to zvládli a utkání vyhráli. Po dvou smolných domácích zápasech (Slávie, Písek)jsme moc chtěli vyhrát a šli vítězství naproti. Hráli jsme dobře, hodně jsme se tlačili do zakončení a vytvořili si spoustu šancí. Musím hráče pochválit dnes jsme si vítězství zasloužili.

 

Sestava  Kunice:  Šilhavý - Hyský, Havlíček, Šrámek – Lička (74‘ Kopta), Kordiak ,Balšánek, Engelmann - Koubek (63’Rajhon), Dvořák (86’Zeman), Brabec.

 

Branky- 24‘ a 80‘ Brabec, 85‘ Rejhon

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem