ČFL 34.kolo: Kunice - Jablonec

FK Kunice –  Baumit Jablonec B 1:0 (1:0)

Domácí hráči nastoupili s „mladými puškami“ v útoku. Ofenzivu měli na starosti Zeman, Rajhon, Dvořák , podporovanými  Brabcem a Balšánkem, to znamená hned pětici velmi ofenzivě  laděných fotbalistů.“ Na to, že na svojí šanci nastoupit v základu čekali tak dlouho jejich výkon byl slabý, čekal jsem,  že pod nimi bude hořet tráva, ale nebyl jsem z jejich výkonem spokojen“ zhodnotil výkon hráčů Zemana a Rajhona trenér Hašek.

Domácí soupeře přehrávali, ale mužstvo Jablonce předvedlo také svojí kvalitu a vůbec nevypadalo na  mužstvo  sestupující. „Hráči Jablonce  mají svojí  kvalitu, podmínky mají profesionální a tím, že kromě fotbalu nic jiného nedělají, se musí alespoň projevit v pohybu“.

Do druhého poločasu přišel Koubek a  Engelmann a na hře  to bylo znát. Šance si domácí vytvářeli jak na běžícím páse, ale bohužel jejich proměňování  je slabinou Kunic.“Do šancí se na domácím hřišti dostáváme pravidelně, ale zakončování a další klid do zápasu nepřichází“.

Hodnocení trenéra Haška:  Vyhráli jsme  a  tři body jsou doma. Dnešní utkání, ale musíme více s hráči probrat, protože se ukázalo více chyb, laxnosti, nezodpovědnosti ke kolektivu a některým hráčům chybí pokora.

 

Sestava Kunice: Šilhavý - Kopta, Hyský, Havlíček, Švejda – Balšámek (82’Lička), Kodiak, Brabec -Zeman (46’Koubek), Rajhon (46’Engelmann), Dvořák.

 

Branky: 42‘ Brabec

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem