ČFL 28.kolo: Králův Dvůr - Kunice

FK Králův Dvůr -  FK Kunice 0:1 (0:1)

Kunice dosáhly na třetí výhru v řadě a jsou čtvrté. Na hřišti Králova Dvora se hrál fotbal solidní úrovně, ve kterém měli navrch hosté z Kunic. První brankovou příležitost měl po kombinaci Dvořák, ale trefil jen břevno. Domácí byli nebezpeční ze standartních situací, což je jejich nejsilnější zbraň (dvě branky daly i Bohemians), ale spolehlivý brankář Šilhavý situace vždy vyřešil.

Hosté domácí přehrávali v kombinaci a tak branka byla na spadnutí. Po úniku Koubka a zpětné přihrávce na Balšánka, který nedal brankáři Kudrnovi šanci se Kunice dostaly do vedení. Druhý poločas se hosté soustředili na držení míče a podnikání rychlých protiútoků do otevřené obrany domácích. Cábelíci již nestíhali pohybově a tak jediný náznak tlaku si vytvořili, když do útočné fáze poslali stopéra Šilhavého, který svojí výškou začal vyhrávat hlavičky a hodně pomohl útočníkům domácích se dostávat blíže brance hostí. Tlak byl neúčinný a tak si hosté odvážejí tři body v celku zaslouženě.

Hodnocení trenéra Haška- Podali jsme zodpovědný výkon a po zásluze vyhráli, protože dnes jsme byli lepším týmem. Ke spokojenosti mi chybí druhá branka, která by rozhodla zápas dříve a my se nemuseli nervovat až do posledního hvizdu.

 

Sestava Kunice:  Šilhavý - Kopta, Hyský, Havlíček, Šrámek – Koubek (60’Kočí), Balšánek, Kordiak, Engelmann (65’Rajhon) - Brabec, Dvořák (70’Lička).

 

Branky:  43‘Balšánek

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem