ČFL 1.kolo: Chomutov - Kunice

FC Chomutov – Kunice 1:1 (1:1)

První mistrovské utkání odehrálo naše mužstvo na hřišti Chomutova. Začátek utkání byl oboustranně nervózní a kombinace neměli přesnost. První se ke kvalitnější kombinaci dostali naši hráči a pěkné kombinaci v křídelním prostoru a následné přihrávce se navrátilec Josef Marek trefil pěkně pod břevno a rozvlnil síť za brankou domácího Zaťka, ale bohužel byl pískán faul Marka a tak radost byla předčasná.

Další minuty byly hlavně o standartních situacích. Po jednom z rohů se prosadil Havlíček, ale domácí brankář vytáhl bravurní zákrok a stav byl stále bezbrankový. Bohužel domácí šli do vedení brankou Gibali, který si za běhl za naše stopéry a Šilhavý svým vyběhnutím ulehčil práci domácímu útočníkovi, který jej lobem přehodil, a bylo to 1-0. Naštěstí hned po čtyřech minutách bylo srovnáno a to po úniku Engelmanna a jeho přihrávce na Rejhona, který míč po důrazném souboji uklidil do odkryté branky. Do šaten jsme šli za nerozhodného stavu.

Druhý poločas začal, jako skončil první, a to tlakem našich borců. Hra se více odvíjela na straně domácích, ale naše pološance nabyly dotaženy do konce a tak když se domácí soustředili jen na defenzivu bylo jen otázkou času, kdy rozdílová branka padne. Blízko byl Lička, který střelou z 20 metru rozezvučel břevno, Koubek se po svém příchodu k míči nedostal a Havlíčka nepustil domácí obránce k hlavičce, a tak zápas skončil remízou 1-1.

 

Hodnocení trenéra Haška: Náš výkon nebyl špatný jen mu chyběl rozdílový gól. Chomutov je doma silné mužstvo. Kluci hráli bojovně a na některých byla znát nervozita, která nám kazila kombinaci, ale vždy je to i o soupeři, který svojí kvalitou, důrazem, pohybem nás nepustil do naší typické hry, tady se ukázal rozdíl mezi soutěžemi (lehce porazíte divizní Čelákovice, Nový Bydžov), nejsme mužstvo, které bude každému dávat tři branky to je potřeba si uvědomit. Bohužel dnes si vybrali slabší chvilku oba stopeři a hlavně brankář, který zaspal. Vezeme z Chomutova bod a až čas ukáže, jestli to byl plusový bod nebo ztráta dvou

 

Kunice: Šilhavý - Kopta, Hyský, Havliček, Veselý - Rejhon (75 Koubek), Kordiak, Lička (85 Kočí), Engelmann (85 Dvořák)

Chomutov: Zaťko – Dolejška, Strouhal, Vait, Pavlíček – Čonka, Klimeš, Sigmund, Smola – Doksanský, Gibala

 

Branky: Gibala – Rejhon.

Rozhodčí: Mudra.

ŽK: 3:2.
Diváci: 280

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem