Ondrášovka Cup 1.kolo: Čelákovice - Kunice

SK Union Čelákovice – FK Kunice 0:7 (0:6)

Střelecké galapředstavení spustily na hřišti Čelákovic třetiligové Kunice. V rozmezí devatenácti minut pokořili obranu divizního Unionu šesti zásahy a ve 30. min. vedly 6:0! Rozdíl mezi mužstvy byl markantní, domácí nestačili na hosty ve všech činnostech.

Kunickou kanonádu odstartoval v 11. minutě Engelmann, využil přihrávky Rejhona a střelou z hranice pokutového kopu rozvlnil síť za domácím brankářem Hlaváčkem. Trestný kop ve 13. minutě umístil Engelmann k bližší tyči a bylo to 2:0. Krásný fotbalový moment byl k vidění v 19. minutě, kdy Tafat vystřelil z 25 metrů přesně pod břevno. V následující minutě navýšil skóre Marek. Další branka byla k vidění o čtyři minuty později, Lička prostrčil míč Rejhonovi a ten si s vybíhajícím brankářem poradil. Velice úrodnou devatenáctiminutovku završil Tafat, když vystihl rozehrávku a samostatný únik vyřešil přehozením brankáře – 6:0.Do druhého poločasu hosté dvakrát vystřídali, Koubek nahradil Marka a Veselý Kounovského. Šance si již Kuničtí tak často nevypracovávali, neboť domácí začali lépe bránit a tak konečný účet utkání stanovil nejzkušenější hráč Koubek, který po přihrávce Engelmanna obstřelil brankáře.

 

Hodnocení trenéra Kunic Zdeňka Haška: „Jsem rád, že jsme postoupili do dalšího kola bez větších problémů. Domácí jsme přehráli a zaslouženě zvítězili. Vyzkoušeli jsme si hlavně útočnou činnost a s ní jsem byl spokojen.“

 

Sestava Kunic: Šilhavý - Kopta, Hyský, Havlíček, Kounovský (46. Veselý) - Rejhon, Lička (60. O. Dvořák), Kordiak, Engelmann – Marek (46. Koubek), Tafat.

 

Branky: 11. a 13. Engelmann,19. a 30. Tafat, 20. Marek, 24. Rejhon, 70. Koubek.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem