ČFL 3.kolo: Mladá Boleslav B - Kunice

Mladá Boleslav B - Kunice 2:0 (1:0)

První šanci v 9. minutě po Štohanzlově centru mířil Ščuk vedle. Za Kunice kontroval ve 13. minutě nepřesnou hlavičkou Engelmann po centru Nečase. V 16. minutě tvrdě vypálil Štohanzl a brankář Šilhavý se štěstím vyboxoval míč mimo branku. Ve 20. minutě chybu v kunické obraně využil Řezníček, ale sólo nedovedl do úspěšného konce, neboť nastřelil vybíhajícího brankáře.

Po Procházkově dlouhém odkopu se do výhodné pozice dostal Zahustel, nastřelil však gólmana. O pár minut později zdařilou kombinaci Procházky s Kostakisem završil nepřesnou střelou Zahustel. Hosté se dostávali do zakončení po brejkových situacích a to hlavně zásluhou Engelmanna, ale bohužel pro ně nebyly dotaženy do konce. Druhý poločas začal Tvarohovou ranou vedle. Následně se dostali Kuničtí do třech vyložených šancí, střídající Rejhon se ocitl před domácím brankářem, ale místo střely volil přihrávku, kterou domácí zablokovali. Pěknou střelu Brabce vyrazil brankář Šeda a z následného rohu Havlíčkovu hlavičku opět chytil domácí brankář.

Domácí udeřili po rychlém protiútoku a po přihrávce Štohanzla se trefil hlavou Zahustel. O pět minut později Kunice získaly roh a po jeho rozehrání Hyský mířil vedle Šedovy branky. V 84. minutě další Řezníčkovu střelu Šilhavý vyrazil jen ke Štohanzlovi a ten úspěšnou dorážkou přidal toužebně očekávaný druhý gól – 2:0.

 

Hodnocení trenéra Haška: "Mladá Boleslav vyhrála zaslouženě. Jen bych opravil název klubů u Mladé Boleslavi bych vynechal „B“, v takové sestavě v jaké nastoupila dnes se jí dá těžko konkurovat, to není výmluva to je fakt. Myslím, že jsme nepodali špatný výkon a snad kromě zbytečných nevynucených chyb stoperů jsem s výkonem hráčů spokojen. Škoda, že střídající hráči Rejhon a Brabec nevyužili své šance, protože to bychom to domácím zkomplikovali."

 

Sestava Kunice: Šilhavý - Kopta, Hyský, Havlíček, Veselý - Kočí, Kordiak, Nečas (46. Brabec), Engelmann (80. Dvořák) - Marek, Tafat (46.Rejhon).

 

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Šeda - Tvaroha (87. Zbrožek), Dimitrovski, Procházka, Kalina - Zahustel (84. Synek), Ščuk, Kostakis (78. Dudka), Štohanzl - Řezníček, Táborský

 

Góly: 56. Zahustel, 84. Štohanzl

ŽK: Kostakis, Tvaroha – Brabec

Rozhodčí: Šedivka - Hock, Kembický

Diváků: 135

 

 

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře: "První domácí utkání vyneslo první body" staženo z oficiálních webových stránek FK Mladá Boleslav

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem