ČFL 6.kolo: Králův Dvůr - Kunice

Králův Dvůr - Kunice 0:4 (0:0)

Domácí začali dobře, branku ale neohrozili. S postupem času se chopili kormidla hosté, kteří se dostali i do zakončení. Marek z otočky trefil Kudrnu a další dva střelecké pokusy hostů byly nepřesné. Největší šance prvního poločasu se zrodila ve 23. minutě, kdy kunický Šiml postupoval sám na branku, Kudrna jej ale vychytal.

V závěru poločasu se ke slovu dostali i domácí. Kratochvíl se sice na hranici vápna uvolnil, jenže vystřelil nad branku a pěknou střelu Petra vyškrábl ze šibenice gólman Šilhavý.

I v úvodu druhé půle byli mírně lepší cábelíci, jenže když už se jim povedla akce a Petr přetáhl centr na Květoně, trefil domácí záložník hostujícího obránce. Na první gól se čekalo do 58. minuty. Hosté předvedli rychlý protiútok, Rejhon, který byl v tu chvíli na hřišti pár vteřin prostrčil míč do vápna, kam nabíhali hned tři hosté a Svatonský z první poslal míč k tyči - 0:1. Od tohoto momentu na hřišti jednoznačně kralovaly Kunice a o deset minut později hosté přidali druhou branku. Engelmann prošel podél brankové čáry aby doslova namazal Svatonskému, který prostřelil Kudrnu. Králodvorští pak začali riskovat, jenže branku neohrozili. Naopak Kunice byly hodně nebezpečné. Svatonský v 72. minutě odstavil Tlustého, branku ale netrefil a po chvilce hosté zazdili přečíslení čtyři na dva. V 76. minutě již to bylo 0:3. Marek prošel přes Šilhavého, předložil míč nabíhajícímu Svatonskému, který opět střelou z první završil svůj hattrick. Čtyři minuty před koncem pak hosté přidali čtvrtou branku, když se z hranice vápna prosadil střídající Brabec.

 

Hodnocení trenéra: „Jsem rád, že jsme všichni věřili zvolené taktice a po bezbrankovém poločase neustoupili od herního stylu a dovedli utkání do vítězství. Všem hráčům musím poděkovat za výkon a přístup k utkání.“

 

Sestava Kunice: Šilhavý M. - Veselý, Šmíd, Havlíček, Hyský, Kordiak (57. Rejhon), Engelmann (75. Kočí), Lička (65. Brabec), Svatonský, Marek, Šiml.

Sestava Králův Dvůr: Kudrna - Himl, Sabou (87. Novák J.), Šilhavý T., Pavlík, Petr, Květoň (76. Kobler), Tlustý, Fulín (65. Svátek), Novák M., Kratochvíl.

 

Branky: 58., 69. a 76. Svatonský, 88. Brabec.

Rozhodčí: Grimm. Bez karet.

Diváci: 200. Poločas: 0:0.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem