ČFL 9.kolo: Kunice - Karlovy Vary

Kunice – K. Vary 1:0 (0:0)

 

Hodnocení trenéra Haška - Je to pořád stejný, šance si vypracujeme, ale při jejich proměňování nám chybí klid, důraz a i to potřebné štěstí. Dnešní zápas je jasnou ukázkou, za 10 minut jsme mohli dát tři branky, nedáme a je z toho trápení. Když už po poločase branku vstřelíme tak pro mě z nepochopitelných důvodů přestaneme kombinovat, ztrácíme míče a sami sebe dostáváme pod tlak. Jsem rád za výhru a tři body, ale vím, že umíme hrát lépe. Dnes jsem nebyl spokojen jak s nasazením tak  s dodržováním taktických pokynů.

 

Sestava Kunice: Šilhavý - Lička, Šrámek, Havlíček, Hyský, Kordiak (11. Balšánek), Engelmann, Brabec, Tafat (76. Dvořák), Marek, Rejhon (61. Koubek).

Sestava Karlovy Vary: Dvořák - Tichota, Vondráček, Staněk, Jankovský, Šmrha, Javorský, Němec (55. Vu), Brückner (85. Kouba), Machek, Nerad.

 

Branky: 49. Marek.

ŽK: 0:2 (33. Šmrha, 70. Javorský).

Rozhodčí: Kalenda - Moudrý, Koval.

Diváci: 127.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem