ČFL 10.kolo: Hlavice - Kunice

Hlavice - Kunice 2:2 (0:0)

V prvním poločase bojovného duelu dvou vesnických klubů gól nepadl. Skóre otevřel v 60. minutě exligový Marcel Lička z penalty, a když v 73. min. Marek přidal druhý gól Středočechů, zdálo se, že je s hlavickými nadějemi amen. Závěr však měli domácí skvělý a vybojovali alespoň bod. V 88. min. se trefil střídající Němec a v 90. vyrovnal na 2:2 Gulajev.

 

 

Hodnocení trenéra Hlavice: „Viděli jsme v tomto zápase víc osobních soubojů než kombinační hry,“ popisoval trenér SK Hlavice Jaroslav Dočkal. „Vyrovnali jsme až v závěrečných minutách, ale myslím, že konečná remíza je vzhledem k průběhu hry spravedlivá.“

 

Hodnocení trenéra Kunic: „Nesouhlasím s kolegou, tento zápas jsme měli jednoznačně vyhrát. V prvním poločase jsme měli dvě tutovky, ve druhém se po zásluze dostaneme do vedení a první a poslední střela domácích ve druhém poločase skončí v naší síti. Remízu nelze hodit na jednoho hráče, byl to kolaps celého mužstva. Za stavu 2-0 v 88 minutě jdeme do protiútoku 3-2, ale místo jednoduché kombinace do křídelního prostoru volí Engelmann složitou přihrávku na Rejhona, kterou domácí obránce zachytí a přihraje na útočníka, od kterého zbytečně odstupuje Veselý, následuje přetažený centr a tečovaná střela, která končí v naší síti. Jdeme rozehrávat ze středového kruhu a místo nakopnutí míče a taktického faulu na útočné půlce a vystřídání připraveného Balšánka(byl připraven již před první brankou) zbytečně ztrácíme míč a v euforii hrající domácí jej nakopnou před naší branku a nikým nehlídaný útočník vyrovnává na konečných 2-2. Fotbal je někdy krutý, ale za dnešní remízu si můžeme sami, takto zkušené mužstvo si již musí s tímto vedením poradit a dovést zápas do vítězného konce.Dnes je mi z toho konce smutno, jsem zklamaný a naštvaný na naše hráče“. Uvedl trenér Hašek

 

Sestava Kunice: Šilhavý - Veselý, Šrámek, Havlíček, Hyský - Brabec, Kordiak, Lička (77‘Dvořák) - Tafat (57‘Rejhon), Marek, Engelmann

Sestava Hlavice: Štěpanovský - Benetka, Petrášek, Novotný, Ježdík - Schwarz, Hock, Ujec, Gröbl (70. Němec) - Gulajev, Hodas (70. Dorotík).

 

Branky: 88‘ Němec, 90‘ Gulajev - 60‘ Lička z pen., 73‘ Marek.

Rozhodčí: Bacík.

Diváků: 140.

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem