ČFL 20.kolo: Kunice - Ml.Boleslav B

Kunice - FK Mladá Boleslav B 2:2 (0:1)

Začátek patřil Boleslavi. Hned z první útočné akce se ujala vedení. Ve 2. minutě se prosadil Bořil - 0:1. Druhý poločas začaly pro změnu lépe Kunice. V 54. minutě vyrovnal Rejhon - 1:1. V 78. minutě vrátil Boleslavi vedení Wojnar - 1:2. Když už se zdálo, že si Boleslavští odvezou všechny body, tak v předposlední minutě vyrovnal Šilhan - 2:2. (viz staženo z web. stránek FK Mladá Boleslav)

Hodnocení trenéra FK Kunice: "Dnešní utkání nabídlo vše co má fotbal na té to úrovní nabídnout a myslím si, že diváci museli být spokojeni. Co se týče samotného utkání tak v něm jsem byl nespokojen s řešením úvodní situace při odkopu míče brankáře hostí, po kterém, jsme dostali hned v úvodu lacinou branku a to samé platí při druhé brance při našem největším tlaku.

Nasazení, pohyb, vytváření si brankových příležitostí to vše bylo, tak jak jsem si představoval. Proti tak zkušenému a posílenému (7 hráčů z kádru „A“týmu) mužstvu jsme i dobře kombinovali a určitě byli nebezpečnější nežli soupeř.

Proč jsme tedy nevyhráli? Proměňování brankových situací je o kvalitě zakončujícího hráče a také o štěstí. Šancí bylo dostatek, ale jak říkám štěstí nám tentokrát nepřálo a to že, se nepodařilo vyhrát nebudu svalovat na výkon rozhodčího to by byl  alibismus.

Před začátkem sezóny jsem říkal, že naše nové rozestavění zapříčiní více vstřelených, ale i obdržených branek a myslím, že nastolený trend je správný a tak moc výsledků 0-0 nebo 1-0 nečekejme.

Co je pro mne hodně podstatné je také spolupráce s Duklou, které si cením hlavně v přístupu a chování jak hráčů a tak trenérů a vedení klubu. Musím říci, že nás spolupráce určitě obohacuje.

Dnešní výkon a chuť hráčů je pro mne pozitivním impulzem k další práci a je jen na hráčích samotných jak  ze svojí  šancí naloží a jestli se časem z nich podaří vychovat další hráče pro ligu.

Co se týče všech náhradníků, kteří buď byli na lavici s „Bolkou“ nebo nastoupili za „B“mužstvo a nebo hráli za Dorost musí si oni sami zhodnotit, co od fotbalu v Kunicích očekávají. Naše strategie je stále stejná- mladým nabízíme kvalitní rozvoj v kvalitní soutěži a neustálý dohled trenérů a funkcionářů s Dukly, kteří pracovitým a poctivým hráčům dávají prostor, hráčům střední generace realizaci ve třetí lize, protože jejich kvality bohužel již nejdou rozvíjet a nebo jim to neumožňuje jejich pracovní nebo studijní povinnosti, a v neposlední řadě hráčům, kteří již mají zenit úspěchů za sebou a tak zvaně dohrávají a připravují se na novou cestu v kopané třeba realizací jako trenéři mládeže, ale zásada je u všech stejná- MUSÍ PRACOVAT PRO MUŽSTVO A UVĚDOMIT SI KDE JE JEJICH MÍSTO!!!!"

 

Sestava TJ Kunice: Kučera - Radoš, Šmíd, Havlíček, Pospíšil, Kordiak (82. Hyský), Balšánek, Marič (71. Brabec), Dvořák, Marek (69. Šilhán), Rejhon.

 

Sestava FK Mladá Boleslav"B": Kanaval - Brunclík (46. Táborský), Johana, M.Šťastný, Sedláček - Bořil, Wojnar, Rozsíval, Dudka - Bulut, Synek.

 

Góly: 54. Rejhon, 88. Šilhan - 2. Bořil, 78. Wojnar

ŽK: Johana

Rozhodčí: Šedivka - Hock, Kembický

Diváků: 118

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem