ČFL 21.kolo: Kunice - FK OEZ Letohrad

Kunice – FK OEZ Letohrad 5:1 (2:1)

Domácí se ujali vedení již ve 3. minutě. Po zaváhání brankáře Finkeho se domácí dostali k odraženému míči a Šilhán technickou střelou překonal hostujícího brankáře. Letohrad odpověděl ve 20. minutě, po přihrávce Bíra se hlavou prosadil Brendl a srovnal na 1:1. Další branku doslova na podnose Šilhanovi připravili hostující stopeři.

Vaniš na polovině domácích ztratil míč a od poloviny hřiště se na Finkeho řítil osamocený Šilhan, který bez problémů nájezd proměnil.

Ve druhém poločase se v 54. minutě zranil brankář Finke a jeho místo zaujal dorostenec Satoria. Jeho premiéra v ČFL byla krutá. Ještě si neosahal ani balon a už tahal míč z vlastní sítě. V 54. minutě propálil hradbu těl domácí Tafat a zvýšil na 3:1. . V závěru se dvakrát prosadil Tafat a upravil na konečných 5:1.

 

Hodnocení trenéra Zdeňka Haška: "Jsem rád, že jsme utkání vyhráli, protože ať výsledek neukazuje na složitost tohoto zápasu tak opak je pravdou. Hosté, kteří nejen, že byli posíleni hráči z Jablonce, ale hlavně domácí výhrou nad nebezpečnou Českou Lípou.

Letohrad hraje nepříjemný fotbal plný pohybu a agresivního napadání a nám se většinou na začátku utkání nedařilo dostat do kombinace a překonat presující hráče do více odkrytého středu hřiště. Do kombinace jsme se více dostávali až, když hostům začaly docházet síly.

Utkání jsme nakonec zvládli a dovedli do vítězného konce i díky produktivitě hrotových útočníků."

 

Branky: 3. Šilhan, 29. Šilhan, 56. Tafat, 84. Tafat, 87. Tafat – 20. Brendl.

 

Sestava Kunic : Matiášek - Kopta, Hyský, Havlíček, Radoš - Kardiak (63 Lička), Balšánek, Brabec - Tafat, Šilhán (75 Koubek), Rejhon

Sestava Letohradu: Finke (54. Satoria) – Kail, Vaniš, Niessner , Černohorský – Just (78. Nágl), Nadrchal (71. Kulhánek), Bíro, Novotný, Vukadinovič, Brendl.

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem