ČFL 18.kolo: Kunice - FC Chomutov

Kunice  - FC Chomutov  2:1 (1:1)

Hodnocení  trenéra Zdeňka Haška: „Chomutov se představil jako úplně jiné mužstvo nežli na podzim a je vidět, že změny mu velmi prospěli. Jsem přesvědčen, že jestli budou hrát, jako u nás není možné, aby sestoupili.  Hráli důrazně v plném pohybu a jejich hra měla řád, proto jsem spokojen s tím, že jsme si poradili a vyhráli.

V základní sestavě došlo i s ohledem na “anglický“ týden k několika změnám a i proto jsem rád, že zůstaly body doma.

Hráčům jsem říkal, že dostanou prostor všichni a že jarní část třetí ligy, je pro nás zkouškou kvality celého kádru. Je potřeba si uvědomit, že hráči hrají nejen za „A“ mužstvo, ale chodí pomáhat k postupu i do „B“ mužstvu (do té doby než bude postup zpečetěn, protože od toho okamžiku se začne budovat kádr pro 1. B. třídu) a také  Štancl a Němeček výrazně pomáhají dorostu .

Samotné utkání patřilo kvalitou a nasazení k lepším zápasům. Po dobrém začátku přišla branka hostí, ale ani ta nás neskolila, ale spíše nás donutila k ještě většímu tlaku. Obě naše branky padly po kombinacích a mužstvo mělo zápas pod kontrolou až na posledních pět minut, kdy nás Chomutov dostal pod tlak standartkama."

Sestava Kunice: Šilhavý – Kopta, Hyský, Havlíček, Kounovský – Lička, Brabec (66. Šilhán), Tenkl (76. Balšánek), Rejhon,Tafat,Koubek (66Kordiak). Trenér Zdeněk Hašek.

 

 

Góly:  40.Tafat, 60. Lička – 26. Smola.

 

 

Rozhodčí: Berka – Henych, Koval.

ŽK:1:2

Diváků: 160.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem