ČFL 23.kolo: Kunice - Králův Dvůr

Kunice  - FK Králův Dvůr 1:1 (1:0)

Hodnocení  trenéra Zdeňka Haška: "Naše domácí remíza je zapříčiněna, malou produktivitou a zbrklostí v zakončení a nedůrazem při bránění jedné povedené akce Králováku ve druhém poločase.

 

Začátek utkání byl strašidelný, po prvních deseti minutách jsme mohli prohrávat 0-3, ale nebylo to uměním Králova Dvora, ale našimi hrubkami při zakládání útoků, takhle špatně vstoupit do utkání je nepřístupné, nahlodá to psychiku všech hráčů a chvíli to trvá, než se mužstvo dostane do pohody.

Branka padla po hezké akci, do které se zapojilo více hráčů a kombinace končila předložením finální přihrávky Tafatovi na malé vápno, kde si Libor dobře poradil. Po gólu a aktivní hře jsme bohužel soupeře nedorazili druhou rozdílovou brankou a to jak se ukázalo, bylo rozhodující, protože na po 15 minutách druhé půle bylo vyrovnáno a to tak, že soupeř vhazoval míč u našeho rohového praporku, sklepnul míč a následně prudký centr opět na přední tyč hlavou uklidil útočník Novák. Kde byla chyba? Nezablokovaný centr do vápna, předskočení obránce při hlavičce (musím vidět na videu, ale takto bych vinil Radoše za centr, Hyského nebo Havlíčka za předskočení útočníkem, a jestliže tam měl dostat Šilhavý opravdu takto nevím).

Zbytek utkání bylo dobývání soupeřovi branky, kde nám buď chyběl důraz, nebo klid v koncovce a tak utkání skončilo remízou.

Potvrdilo se, že Královák má v jarní sezóně „fazónu“ a není náhodou, že ještě neprohrál. Je vidět, že když k bojovnosti, důrazu, které je tomuto mužstvu vlastní se přidá štěstí, tak se dá bodovat všude.

Co se týče našeho mužstva a rozjezdu jarní sezóny?

Bodový zisk na jaře (8) neodpovídá předvedené hře. Hra je na solidní úrovni, ale chybí nám body s Mladou Boleslaví,Písku,Králováku a  bod z Pardubic, kde jsme si nezasloužili prohrát, ale to je fotbal. Cestou, kterou jsme se vydali bych, ale neměnil a neustupoval bych od ní. Chceme hrát fotbal a vychovávat fotbalisty, tréninkový proces je nastaven dobře, v dlouhodobém hledisku se mužstvo usadilo v přední polovině ČFL a to není špatná vizitka, a když k tomu přidám zvýraznění Kunic na ligové úrovni (kdo jiný dodal dva hráče do ligy?), tak bych byl prozatím spokojen.Vždycky je co zlepšovat, to víme všichni, ale snaha v jarní části bude hlavně v tom, abychom si ověřili úroveň jednotlivců a snažili se jí posunout o krůček dopředu a pokusily se připravit kádr na novou sezónu. Podle mě v ní nebude figurovat žádný „B“ tým a přijdou opět kvalitní a ambiciózní mužstva z Divizí. Připravuje se již termínovka na letní přípravu, a když s námi chtějí hrát generálku dvě ligová mužstva, tak je to ocenění naší práce a fotbalová veřejnost nás řadí mezi velmi slušné kluby v republice"

 

FK Kunice: Šilhavý – Kopta, Hyský, Havlíček, Radoš – Balšánek, Kordiak(68 Lička), Tenkl (56. Brabec), Rejhon, Tafat, Koubek ( Šilhán76). Trenér Zdeněk Hašek.

 

Góly: 25.Tafat, – 62. Novák.

Rozhodčí: Schroter – Švecova, Simmerová.

ŽK: 3:1

Diváků: 160.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem