ČFL 24.kolo: Ovčáry - Kunice

Sokol Ovčáry – Kunice 0:1 (0:0)

Hodnocení trenéra Zdeňka Haška: „do utkání jsme šli se záměrem domácí utahat, protože není jednoduché hrát středa – sobota a zvládnout to pohybově. Když jsem viděl, že domácí v 65 minutě „doběhali“, tak bylo otázkou času, kdy vstřelíme branku. Že se to povedlo až v 80 minutě je zapříčiněno neproměněním jasných šancí v předešlých minutách.

 

Do zápasu nastoupilo šest jiných hráčů než proti Vltavínu a tak to muselo být na pohybu vidět. První poločas nebyl podle mých představ, a tak jsme si museli některé věci v kabině o poločasové přestávce vysvětlit. Podle výkonu v druhém poločase padla má slova na úrodnou půdu.

Chápu hráče, že když nemají pravidelný zápasový rytmus není jednoduché do utkání hned naskočit, a protože fluktuace hráčů do utkání je opravdu velká tak to chvilku trvá než si to „sedne“. Jako trenér jsem rád za tak široký kádr a možnost hráče střídat a točit v sestavě, ale pro hráče to není až tak příjemné (časté točení se sestavou), na druhou stranu „mapa“ naší hry se nemění a hráči jsou střídáni na své posty, takže co se týče systému hry je to všem jasné a tak záleží na každém hráči co zrovna je schopen mužstvu nabídnout ze své invence.

Po dlouhé době bylo naše mužstvo věkově mladší než soupeř a v základní sestavě nastoupilo pět hráčů ročníků 90 a mladších. Rozvoj a práce s hráči, kteří se připravují do I. a II. Ligy vidím jako primární úkol dalších měsíců. Na druhou stranu je pravda, že hráči starší a hlavně zkušenější jsou pro rozvoj mládí nutností, ale jen když k tréninkům a k zápasům přistupují tak jak mají.

Dnešního vítězství si hodně cením a jsem spokojen i s předvedenou hrou a to hlavně ve druhém poločase."

 

Sestava Kunice: Kučera - Pospíšil, Hyský, Šmíd, Veselý - Tenkl, Balšánek (78 Brabec), Marič - Rejhon (22 Vilám, 60 Kordiak), Tafat, Sklenář

 

Branka: 80 Tenkl

Rozhodčí: Košan - Mokrusch, Houdek

Diváku: 250

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem