ČFL 33.kolo: Kunice - Loko Vltavín

Kunice - Loko Vltavín 1:0 (0:0)

Hodnocení trenéra Zdeňka Haška: „hrálo se o třetí místo, a proto jsem rád za výhru. Utkání z naší strany přineslo více bojovnosti než fotbalové krásy, ale i tak se vítězství počítá. Vltavín hraje pro nás nepříjemný fotbal, a protože je dobře připraven fyzicky tak s námi vydrží běhat celé utkání a tím pádem nám nedá klid na naší kombinační hru.

Objektivně musím přiznat, že dnes jsme měli i potřebné štěstí.“

 

Sestava Kunice: Šilhavý – Kopta, Hyský, Havlíček, Veselý – Balšánek, Kordiak, Brabec (84 Radoš), Dvořák (57 Rejhon), Tafat, Šilhán (74 Tenkl). Trenér Zdeněk Hašek.

 

Góly: 56.Kordiak,

Rozhodčí: Kubr – Kalenda, Fišer.

ŽK: 2:1

Diváků: 140.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem