ČFL 26.kolo: 1.FC Karlovy Vary - Kunice

1.FC Karlovy Vary - Kunice 0:3 (0:3)

V dresu hostů se prosadili hráči, kteří v nedávné době oblékali karlovarský dres. Dvěma góly hlavou se prosadil Jaromír Šilhan a další branku připojil Libor Tafat. I přesto, že jsme již v 5. minutě prohrávali 0:1, nic nenaznačovalo tomu, že budem za kratší konec tahat celé utkání. Už v 11. minutě Staňkovu hlavičku vykopl z brankové čáry obránce hostů a ve 23. minutě Krmenčík ve vyložené šanci netrefil branku, nebezpečně stříleli i Lukáš Hrubý a Marian Geňo.

Byli jsme v této fázi zápasu lepším týmem, ale místo vedení jsme 2:1 jsme však ve 37. minutě znovu inkasovali. A než jsme se stačili z druhého gólu otřepat, přišla chyba uprostřed hřiště a prohráli jsme 0:3. Ve 44 minutě běžel sám na brankáře Koubek, ale nedal a tak se šlo do kabin za stavu 3-0 pro Kunice I když se naši hráči ve druhém poločase snažili, výsledkem byla jen křečovitá hra, která k úspěchu nemohla vést. Hosté si vedení bezpečně pohlídali a vezou z Varů zasloužené vítězství.

Hodnocení trenéra Haška- Domácí hráli a my dávali branky. Karlovy Vary byly lepší na míči a v kombinaci, my v pokutovém území. Samozřejmě jsem rád za tři body, ale naše hra neměla parametry, co se týče pohybu a kombinace, vítězství je kvalitou a produktivitou v zakončení. Nedělám to často, ale dnes opravdu musím pochválit našeho nejstaršího hráče(42 let) Frantu Koubka jeho bojovnost a pohyb byl příkladem pro ostatní .

 

Branky: 5. Šilhan, 37. Šilhan, 41. Tafat

 

1.FC Karlovy Vary: Dvořák - Jankovský, Tichota, Krmenčík (82. Bereczký), Hrubý (71. Němec), Šmrha, Tůma, Machek, Benda (46. Nerad), Geňo, Staněk. Trenér: Dreiseitl.

 

TJ Kunice: Šilhavý - Radoš, Havlíček, Hyský,Veselý- Kordiak, Marič (68. Rejhon), Tenkl (23. Balšánek)- Tafat, Šilhan, Koubek. Trenér: Hašek Z.

 

Rozhodčí: Pechanec - Myška, Berka, DS Bláha

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem