ČFL 34.kolo: Jiskra Domažlice - Kunice

Jiskra Domažlice – FK Kunice 2:0 (1:0)

Hodnocení trenéra Haška: „Dnes jsme odehráli dobré utkání, co se týče pohybu a kombinace. Bohužel opět platilo, že se fotbal nehraje na krásu. Vyhrálo bojovnější mužstvo. Naši hráči jsou, více fotbalovější a hlavně kombinačně vyspělejší, ale dnes vyhrálo, i šťastnější mužstvo.

Naše kombinace spíš končila před vápnem než zakončením střelou. Dobré příležitosti jsme si vypracovali, ale nedotáhli ke vstřelení branky. Domácím gratuluji k výhře. Mrzí mi, že jsme dnes přišli do konce sezóny o Tafata, který utrpěl zlomeninu kůstky v nártu a má na pět neděl sádru.“

 

Sestava Jiskra Domažlice: Houdek – Jendruščák, Tesař, Bauer, Mandous – Leitl (88. Strejc), Kovařík, Javorský, Bárta (73. Braun) – Došlý, Veselý (84. Bezděk). Trenér: Stanislav Purkart.

Sestava FK Kunice: Šilhavý – Kopta, Hyský, Havlíček, Radoš – Koubek (54. Tafat, 74. Šilhan), Balšánek, Kordiak, Tenkl (77. Vilám) – Sklenář, Rejhon. Trenér: Zdeněk Hašek.

 

Branky: 20. Bárta, 86. Bezděk.

Před 270 diváky řídil rozhodčí Benedikt,

ŽK: 2:3.

Ilustrativní foto staženo z ofic.webu Jiskra Domažlice

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem