ČFL 27.kolo: Kunice - Hlavice

Kunice - Hlavice 4:0 (3:0)

Po devatenácti minutách prohrávali hosté 0:3 a bylo po zápase. Hlavice přijela s pěticí hráčů Hradce Králové v čele s útočníkem Pavlem Černým, ale nic jí to nebylo platné. Domácí nastoupili s velkou touhou po vítězství, kterým chtěli dokázat všem, že Kunice hrají vždy a proti každému na vítězství.

Aktivita a chuť byla vidět na každém hráči.

 

Hodnocení trenéra Zd.Haška: „Za dnešním vítězstvím je potřeba vidět nejen fotbalové umění, ale i morální vlastnosti hráčů kádru „A“ mužstva a soudržnost celého kolektivu. Nebylo jednoduché se na dnešní zápas soustředit. Co se týče samotného utkání, jsem velmi spokojen s pohybem a kombinační schopností mužstva. Povedl se nám vstup do utkání a také proto se hráčům hrálo velmi uvolněně, do té doby, než se zhoršil pohyb. Věděl jsem, že nevydržíme v takovém tempu celé utkání, protože hrát neděle, středa, sobota není vůbec jednoduché. Hráčům děkuji za dnešní vítězství.“

 

Kunice: Šilhavý - Radoš, Hyský, Havlíček, Veselý - Kordiak, Tenkl (68 Balšánek), Lička -Koubek (75 Kounovský), Šilhán (82 Vilám), Rejhon

SK Hlavice: Ottmar - Novotný, Petrášek, Studík, Ježdík (63. Benetka) - Veselka, Gröbl, Dvořák, Klíma (60. Prückner) - Černý, Němec (46. Šollar).

 

Branky: 5., 17. a 79. Šilhán, 19. Tenkl.

Rozhodčí: Vlasjuk.

ŽK: Petrášek, Šollar, Benetka (všichni Hlavice).

Diváků: 90.

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem