ČFL 31.kolo: Kunice - SK Kladno

Kunice – SK Kladno 2:1 (1:1)

Hodnocení zápasu Zdeněk Hašek, FK Kunice: „Jsem za výhru moc rád, protože se opět ukázal charakter mužstva. Zápas nebyl jednoduchý hlavně po psychické stránce a na našem výkonu to bylo znát. Dnes jsme nehráli tak uvolněně jako v jiných utkáních, ale i přes to jsme byli lepším týmem.

Je potřeba si uvědomit o co Kladno hrálo a jakou měli všichni kladeňáci motivaci a pak si každý musí naší výhry vážit. Dnes to bylo vítězství charakteru! Letošní sezónu jsme na našem stadiónu uzavřeli výhrou a tak jako jediný v soutěži, naši fanoušci neviděli domácí prohru a naše neporazitelnost v domácí stánku se natáhla na 1 rok 3 měsíce.“

 

Sestava Kunice: Matiášek - Štancl, Kopta, Havlíček, Hyský, Kordiak, Balšánek, Tenkl (64. Lička), Rejhon - Dvořák, Koubek (56. Šilhán).

Sestava Kladno: J. Rouček – Tenkl, Rendla, Samek (66. Tóth), Švambera – Růžička, Rada, Čurda, Sus - Skořepa, Rouček T.

 

Branky: 44. Kordiak, 54. Balšánek - 9. Čurda.

Rozhodčí: Koval - Tereba, Ratajová.

 

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře (staženo z webu SK Kladno)

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem