ČFL 1.kolo: SK Převýšov – FK Kunice

SK Převýšov – FK Kunice 2:1 (1:1)

Hodnocení utkání trenéra Haška: „Vstup do soutěže se nám nepovedl. Většina hráčů hrála pod svoje možnosti. Vymlouvat se na malé hřiště se nebudu, protože celý týden jsme se na to připravovali a hráči by se s tím měli umět vyrovnat. Dnes nebyl nikdo, kdo by na hřišti „zvedl prapor“, kazili jsme přihrávky, bylo málo pohybu bez míče, důraz v osobních soubojích a chytání odražených míčů také nic, a tak si domácí došli pro vítězství zcela zaslouženě.

 

Úvod utkání již naznačil, jak to zde bude vypadat. Místo toho, aby hráči využili respektu soupeře, který byl před utkáním zjevný, jsme začali profesorsky se spoustou nevynucených chyb. Při zaváhaní stopera Hyského s brankářem Měsíčkem jsme měli štěstí, že se hned na úvod domácí nedostali do vedení, ale myslím, že tento moment domácí utvrdil, že síla třetího týmu loňské sezóny je pryč. První branka padla po nacvičeném signálu domácích z rohového kopu, co naplat, když hráče upozorňuji na signály ze standartek, Radoš neuhlídal Mrázka a bylo to 1-0.

Domácí to povzbudilo a bylo jich plné hřiště, naše kombinace vázla hráči si přestávali věřit a uchylovali se místo kombinace k nákopům na Pepu Marka. První a jediná pohledná akce se zrodila v 35 minutě, kdy Tenkl nahrál Dvořákovi a ten obešel obránce, ale jeho střelu brankář posunul na břevno. Konec poločasu byl jediným světlím momentem našeho mužstva. Vyrovnání, ale přišlo náhodně, protože střílený centr před branku si domácí bek srazil do branky.

Poločasová přestávka byla hlavně o taktice na druhý poločas, ale bez kvalitní nahrávky, důrazu v osobních soubojích, pohybu prostě nejde vyhrát. Opět jsme začali vlažně, a když se k tomu přidal nedůraz v našem vápně, kdy jsme nedokázali dvakrát odkopnout míč po autovém vhazování a nezablokovali střelu za vápnem, tak byla branka logickým vyústěním našeho výkonu.

Kombinace nešla, a tak jsme se dostali do stavu nakopávaných míčů na Marka a chytání odražených míčů, ale bohužel ani tohle nevyšlo. Spousta rohových kopů byla k ničemu, protože ani zahrávání ani náběhy neměli parametry.

Náš výkon hodnotím jako trapný a nedůstojný kvality mužstva. Hráči by se měli zamyslet sami nad sebou a hledat chybu ve svém individuálním výkonu. Bojácný projev po prvním nezdaru a chybě se projevil u většiny na celkovém výkonu. Působili jsme hlavně v závěru utkání trapným dojmem. Mužstvo Převýšova vyhrálo díky týmovému výkonu a kvalitě hráče Mrázka, se kterým jsme si v defenzivní činnosti nevěděli rady".

 

Sestava FK Kunice:  Měsíček - Kopta, Hyský, Hell, Radoš - Kordiak, Balšánek, Tenkl (66‘ Rejhon), Engelmann (77 Brabec), Marek, Dvořák

 

Branky:  28. 1-0 Mrázek, 45. 1-1 vlastní Hečko, 66. 2-1 Veselka

 

    

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem