ČFL 2.kolo: FK Kunice - SK Strakonice

FK Kunice - SK Strakonice 1908  2:1 (1:1)

Hodnocení utkání trenérem Haškem: „První vítězství se nerodilo snadno, hostující Strakonice za, které nastupuje většina hráčů s Českých Budějovic, předvedli svojí kvalitu. Hráči s „A“ mužstva (5) a další s juniorky odehráli velmi dobré utkání a navázali na dobrý vstup do soutěže, vyhráli 2-0 nad Měcholupy.

 

Do utkání jsme vstoupili dobře a po pěkné kombinaci a finální přihrávce Tenkla se na zadní tyč trefil Dvořák, druhou branku mohl opět po přihrávce vstřelit Rejhon, ale špatná a přihrávka, která přišla místo kličky nebo střeli nás do uklidňujícího vedení neposunula. Naopak po střetu s míčem se Balšánkovi spustila krev a tak jeho vyřazení a neúčast na hřišti byli také příčinou vyrovnání Strakonic Benátem, který trefil odražený míč krásně do šibenice. Brance se samozřejmě dalo zabránit, ale posun hráčů po hlavičkovém souboji byl nedůrazný. Co se týče zranění Balšánka jsem nespokojen, jak dlouho nám trvalo, než jsme jej opět dostali do hry.

Do vedení nás mohl posunout Tenkl, ale pěknou kombinaci zazdil střelou z půl metru do břevna a tak se dostali do šancí hosté, vždy to bylo po naší nepřesnosti nebo nedůslednosti, se štěstím jsme to přežili.

Druhý poločas byl o našem tlaku a brejcích Strakonic. Naše hra byla po vápno a tak jen střela Dvořáka byla branková, naopak od 70 minuty si hosté ze dvou až tří brejků vytvořili šanci na rozhodující branku, ale šancí pohrdli a tak jsme v 89 minutě udeřili my. Pěkná kombinace a centr Radoše přetavil ve vítěznou branku Kopta.

Hráčům poděkuji za snahu strhnou vítězství na naší stranu, ale zbytečné chyby a hlavně nedůslednost při bránění mě hodně mrzí“ .

Sestava:   Šebek - Kopta, Hyský, Hell, Radoš - Kordiak, Balšánek (75‘ Marič), Tenkl (63‘ Němeček), Svatonský, Dvořák, Rejhon (73‘ Brabec)

 

Branky: 12‘ 1:0 Dvořák, 89‘ 2:1 Kopta -  24‘ 1:1  Benát

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem