ČFL 17.kolo: FK Kunice - Loko Vltavín

FK Kunice - Loko Vltavín 2:1 (1:1)

Hodnocení utkání trenérem Haškem, FK Kunice: „Dnes hrála nejlepší obrana (Vltavín 3 branky) proti nejlepšímu útoku (Kunice 14 branek), ale na hře to nebylo vidět hlavně v prvním poločase, kdy obě mužstva mohla dostat čtyři branky.

Druhý poločas to již takový průvan v defenzivě nebyl ani u nás ani u soupeře.Do utkání jsme šli se záměrem přesných kolmých pasů za obranu soupeře, ale musím říci, že jsme to neřešili až tak dobře. Mnoho šancí zůstalo nevyužito a nebyly dotaženy do konce.

Utkání jsme vyhráli díky sílícímu tlaku ve druhém poločase, kdy jsme jednu z mnoha šancí dotáhly až ke vstřelení branky a že to bylo až 84 minutě? O to víc nás to těší. Vítězství jsme si zasloužili."

 

Branky: 16 Rejhon, 84 Balšánek – 8 Škorvánek

Sestava:  Kučera - Kopta, Hyský, Hell, Radoš - Kordiak, Tenkl (51 Lička), Balšánek -  Dvořák (82 Koubek), Rejhon (89 Veselý), Jíra

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem