ČFL 6.kolo: SK Hlavice - FK Kunice

SK Hlavice - FK Kunice 1:3 (0:0)

Hodnocení utkání trenérem Haškem: „Utkání kde hraje první mužstvo s posledním nejsou nikdy jednoduchá, je nutné hráče přesvědčit k maximálnímu výkonu a k tomu aby podvědomě poslední mužstvo nepodcenili.

Na malém hřišti (osm kroků do vápna v Kunicích 18 kroků) bylo složité se do domácích dostat. Kombinace na malém prostoru nebyla až tak úspěšná, ale i přes to jsme se dostali do dvou slušných akcí, které byly gólové. Domácí byli nebezpeční jen z dlouhých autů.

Do druhého poločasu jsme změnili kombinaci a zjednodušili přechod, a když naše útočná činnost začala utahovat šrouby, tak bohužel domácí po dlouhém autu dali branku.

Pokračovali jsme ve hře ze začátku druhé půle a po hezkém centru Kopty na zadní tyč nabíhající Rejhon střelou z první srovnal. Hned z rozehrávky dali domácí dvě přihrávky směrem dozadu a náš tlak donutil k chybě domácího brankáře a tak měl Pepa Marek lehkou pozici náš tým posunout do vedení.

Na 3-1 po hezké kombinaci a kličce brankaři zvyšoval Vojta Engelmann. Konec utkání jsme již pohlídali a tak další vítězství bylo naše. Hráče pochválím za bojovnost a vůli vítězit."

 

Branky: 52 Ledecký – 63 Rejhon, 64 Marek, 75 Engelmann

Sestava:  Šebek - Kopta, Hyský, Hell, Radoš - Kordiak, Balšánek, Marič (56 Tenkl) -Engelmann (80 Vilám), Jíra (56 Rejhon), Marek

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem