ČFL 5.kolo: SK Horní Měcholupy - FK Kunice

SK Horní Měcholupy - FK Kunice 0:2 (0:1)

Hodnocení utkání trenérem Haškem: „Do utkání jsme šli v roli favorita, protože jsme vyhráli tři utkání v řadě, ale domácí dokáží na menším hřišti vytvořit silný tlak hlavně přes výškovou převahu a důraz v osobních soubojích. Taktický záměr byl hrát kombinační fotbal po zemi.

Do utkání jsme vstoupili dobře a hned v úvodu jsme se dostali několikrát k ohrožení branky domácích. Po slušné desetiminutovce jsme se uchýlili k více nakopávaným míčům a tak nahráli domácím, až v závěru poločasu jsme opět začali kombinovat a výsledkem byla vstřelená branka, kdy Tenkl napřáhl z 30metrů a vyražený míč brankářem uklidil hlavou Dvořák.

Druhý poločas byl o druhé brance a o tom, abychom nepustily domácí do standartek to se bohužel nepodařilo zcela a tak jsem trnul, aby domácí nevyrovnali. Radoš v 68 minutě proměnil jednu ze šancí našeho týmu a přinesl uklidnění do našich řad. Domácí se ještě více dostávali do standartek, ale ty jsme již pohlídali a tak jsme se mohli radovat ze čtvrtého vítězství v řadě." 

 

Branky: 43 Dvořák, 68 Radoš

Sestava: Šebek - Kopta, Hyský, Hell, Radoš - Kordiak, Kalouda, Tenkl (72-Balšánek) -Engelmann, Dvořák (83Jíra), Rejhon (88,Vilám)

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem