ČFL 4.kolo: FK Kunice - AC Sparta Praha B

FK Kunice - AC Sparta Praha B 5:1 (2:0)

V pozici lídra České fotbalové ligy jeli k utkání čtvrtého kola fotbalisté sparťanské rezervy, které čekalo utkání na hřišti Kunic. Kdo čekal, že sparťané od úvodních minut potvrdí roli favorita a budou diktovat tempo zápasu, ten se nedočkal. Byl to naopak domácí celek, který šel ve 12. minutě do vedení po trefě Engelmanna.

Ještě hůře bylo pro svěřence Martina Haška po půl hodině hry, kdy zvýšil na rozdíl dvou branek Dvořák a tento stav vydržel až do konce prvního poločasu.

Sparťanské odhodlání o návrat do nepříznivě se vyvíjecího utkání zmrazil hned po změně stran Hell třetím gólem a v podstatě tak rozhodl o tom, že si dnes hosté žádné body z kunického hřiště neodvezou. A bylo ještě hůře - to když za další tři minuty prošel téměř celým hřiště nikým neatakován Engelmann a svým druhým gólem zvýšil na 4:0 pro domácí výběr.

Pátý gól ve sparťanské síti přišel po hodině hry, kdy pohlednou kunickou akci zakončil Marek. Vzápětí zaznamenal čestný úspěch svěřenců trenéra Martina Haška střídající Alexander Jakubov, který ještě v prvním poločase nahradil Romana Poloma, pro rudé barvy to byla ale jen hodně slabá náplast.

Mladí sparťané zápas v Kunicích vůbec nezvládli a svému soupeři podlehli vysoko 1:5. Připsali si tak první porážku v této sezoně a přišli o post lídra České fotbalové ligy.

 

Sestava: Šebek - Kopta, Hyský, Hell, Radoš - Kordiak, Balšánek, Tenkl (76 Marič) - Marek, Dvořák (68 Rejhon), Engelmann (84 Vilám)

 

Branky: 12‘ a 49‘ Engelmann, 28‘ Dvořák, 46‘ Hell, 59‘ Marek

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem