ČFL 9.kolo: FK Kunice – 1 FC Karlovy Vary

FK Kunice – 1 FC Karlovy Vary 3:2 (1:1)

Hodnocení trenéra Kunic Zdeňka Haška: „Vyhráli jsme spíše bojovností a vůlí po vítězství než fotbalovým uměním, nechci říkat, že jsme hráli špatně, ale bohužel ta lehkost, která nás zdobila na začátku sezóny, je pryč a my se na branku strašně nadřeme a naopak soupeř skoro z ničeho dá dvě branky.

Karlovy Vary vystřelili třikrát na branku a dali dva góly. My dáme tři tyče a zahodíme dva samostatné úniky a proto je to hektické až do poslední minuty.

Soupeři se na nás více připravují a jejich výkon vždy proti nám stoupá, je to logické, každý se chce na vedoucí mužstvo vytáhnout a vyšponuje se k nadstandardnímu výkonu.

Jsem rád za výhru a myslím, že za celkový průběh si jí zasloužíme. Každý je naštvaný, když prohraje na konci utkání, ale příčiny si musí vyhodnotit sám.

Konec jsme zvládli se štěstím, stoper Hell vyhrál dvě důležité hlavičky, první prodloužil míč, který se dostal k Balšánkovi a ten obešel jak obránce, tak brankáře a bylo 2-2 a když jsem viděl, jaké mají Karlovy Vary starosti v defenzivě v posledních 15 minutách tak jsem šel do rizika a nechal Hella v útoku a vyplatilo se, další nákop a vyhraná hlavička, prodloužený míč na Balšánka, který to udělal velmi dobře a když zpomalil s míčem, tak rozběhlý obránce do něj strčil a byla z toho penalta. Kalouda zvládl těžkou chvíli a my se mohli radovat.

Před utkáním jsem říkal, že je mi sympatický  styl a koncepce práce ve spojení Karlovy Vary a Sokolov, dnes dokonce tři hráči, kteří byli v nominaci dopoledního utkání Sokolova, přijeli autem na náš zápas, aby posilnili Vary, ale pro nás“ bohudík „konec utkání nezvládli a jednoznačně si za to mohou sami. Nekázeň, nedisciplinovanost, jak na hřišti, tak na lavici je stálo vítězství.“

 

Sestava:   Šebek - Kopta, Hyský, Hell,Veselý - Kalouda, Balšánek, Marič (60‘Tenkl) -  Rejhon (78‘ Vilám), Jíra (78‘ Radoš), Engelmann

 

Branky:  35‘ a 92‘(P) Kalouda, 90‘ Balšánek – 16‘ Ivasko, 58‘ Mlika

ŽK: --

Rozhodčí: Moník - Slavíček, Šob

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem