ČFL 10.kolo: SK Roudnice nad Labem- FK Kunice

SK Roudnice nad Labem- FK Kunice  1:2 (0:2)

Ve šlágru víkendového kola ČFL fotbalisté SK Roudnice neuspěli. Druhý tým tabulky na domácím hřišti podlehl vedoucímu FK Kunice 1:2. Hosté byli v prvním dějství nebezpečnější. Nejprve pálil nad Engelmann, o chvíli později se pak z nadějné pozice netrefil Rejhon. Ve 20. minutě zahrozila poprvé i Roudnice.

Brožík posunul efektně míč ve středu hřiště na Kučeru, kterému klička na stopera nevyšla. Ve 28. minutě připravil Brožík palebnou pozici pro Jindráčka, ten však zamířil vysoko nad branku Šebka.

Poprvé se skóre měnilo ve 32. minutě, kdy potáhl míč obránce Kopta, našel Tenkla a ten levačkou obstřelil Pechatého – 0:1. Domácí si ještě nestačili vyčíst chyby a bylo to 0:2. Ukázkovou akci po ose Balšánek – Radoš zakončoval do prázdné Marek. Pět minut před půlí pak zachránil Roudnici od dalšího inkasování Pechatý, který byl u Engelmanna včas. Ve druhé půli se obraz hry změnil. Tempo udávali domácí, ovšem ze svými šancemi mrhali. Mimo hlavičkovali Brožík, Vaněk, míč po dlouhém nákopu Dolejše nezpravoval osamocený Kratochvíl. Kunice spoléhaly na brejky, ale ani jeden nedotáhly. V poslední minutě byl ve vápně faulován Kratochvíl a Macháček z penalty snížil. Víc už však tentokrát domácí nestihli.

 

Hodnocení - trenér domácích Janeček:Na Kunice jsme se celý týden opravdu pečlivě připravovali. Bohužel se nám hra v prvním poločase nedařila. Soupeř byl lepší. Ve druhé půli jsme se zvedli, měli pár dobrých šancí, ale gól ze hry bychom asi nedali, ani kdyby se hrálo čtrnáct dní. Soupeř byl kvalitní, můžeme mu jen pogratulovat,“ říkal po duelu trenér domácích Pavel Janeček.

 

Hodnocení - trenér hostů Hašek:V tom prvním poločase jsme byli opravdu lepší. Ve druhém domácí přitlačili, zjednodušili hru a nám to dělalo vzadu docela problémy. Mohli jsme ale z brejku přidat pojistku, to se nepovedlo. Myslím, že naše vítězství bylo zasloužené,“ dodal kunický kouč Zdeněk Hašek.

 

SK Roudnice nad Labem: Pechatý – Chalupa, Kratochvíl, Rosa, Pícha (46. Vaněk) – Dolejš, Kučera (49. Macháček), Mareš, Medek – Jindráček (82. Svátek) – Brožík. Trenér: Pavel Janeček.

FK Kunice: Šebek – Kopta, Hyský, Hell, Radoš – Engelmann (84. Tafat), Balšánek (90. Marič), Kordiak, Tenkl – Rejhon (74. Jíra), Marek. Trenér: Zdeněk Hašek.

 

Branky: 90. Macháček z pen. – 32. Tenkl, 35. Marek.

Žluté karty: Medek, Pícha – Balšánek, Kordiak.

Rozhodčí: Grimm.

Diváci: 465

foto ze zápasu

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem