ČFL 14.kolo: Jiskra Domažlice – FK Kunice

Jiskra Domažlice – FK Kunice 2:0 (0:0)

Ve 14. kole České fotbalové ligy přivítali hráči domažlické Jiskry na svém trávníku dosavadního lídra tabulky, který nasbíral 33 body, tedy o 11 více než domácí a s náskokem čtyř bodů vedl soutěž před Kolínem. Mužstvo posílili čtyři hráči Viktorie Plzeň: Růžička, Sladký, Končal a Dvořák.

Po vyrovnaném úvodu zápasu, ve kterém šel brzy do sprch kunický brankář Šebek, se postupně aktivity ujali domácí, ale až na Malého tr. kop, hostujícího brankáře přímo neohrozili. Nepodařilo se to ani hostům, kteří hrozili rychlými a nebezpečnými akcemi. Ve druhém poločasu se aktivita přesouvala z jedné strany na druhou, ale první tutovku hostů Houdek zneškodnil a domácí šli do vedení po akci a centru Končala, kdy se zblízka prosadil Růžička. Hosté poté vrhli vše do útoku a chvílemi zle domácím zatápěli, ale kýžený úspěch se nedostavil. Naopak v 74. minutě vyzrál na otevřenou obranu Kunic Došlý, který zvýšil na 2:0. Ani potom se hosté nevzdali, ale jejich ofenzivním snahám chybělo úspěšné zakončení a tak si Jiskra připsala v náročném závěru sezónního poločasu všechny body.

 

Trenér hostí  Zdeněk Hašek:Hráči podali v deseti bojovný výkon a určitě nezklamali. Odehrát 84 minut o jednoho hráče méně je vždy složité“.

 

J. Domažlice: Houdek - Pyrka, Růžička, Bauer, Končal (86. Bláha) - Veselý (46. Strejc), Sladký, Malý, Matas, Došlý - Dvořák. Trenér: Stanislav Purkart.

FK Kunice: Šebek - Radoš, Hyský, Hell (68. Balšánek), Veselý - Jíra (8. Chadima), Kordiak, Tenkl, Engelmann (68. Rejhon) - Kalouda, Přeučil. Trenér: Zdeněk Hašek.

 

Branky: 64. Růžička, 74. Došlý.

Před 280 diváky řídil rozhodčí Vladimír Melničuk.

ŽK: 0:2 (17. Kordiak, 61. Hell).

ČK: 0:1 (7. brankář Šebek).

 

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem