ČFL 20.kolo: FK Kunice – SK Kladno

FK Kunice – SK Kladno  2:1 (2:0)

Hodnocení utkání trenérem Haškem:   „Povinné tři body zůstali doma a to je v té to fázi nejdůležitější. Zápas jsme měli pod kontrolou, ale samozřejmě, když není skóre o dvě branky tak nikdy nevíte, jak to skončí. Soupeř se může dostat náhodným míčem k zakončení a převaha  po celé utkání je k ničemu.

Kladno hrálo na co momentálně má a branku vstřelilo po kiksu Tenkla, ale jinou šanci si nevypracovalo. Bohužel opět horší produktivita byla příčinou našeho jednogólového vítězství. Hráčům chci poděkovat, protože jsme dosáhli  na vítězství ve všech domácích utkáních a to není jen tak“

 

FK Kunice: Kučera –  Hašek, Veselý,Hyský, Radoš - Ouedraogo,  Balšánek(89 Kordiak), Tenkl - Jíra (80. Rejhon), Dvořák (64. Tafat), Engelmann.

 

SK Kladno: Sedlák – Zahálka, Bartoš, Samek, Hauer, Vavřina (50. Cafourek), Švambera (78. Holeček), Růžička, Petlička (46. Šplíchal), Rada, Lohojda.

 

Branky: 26. Tenkl, 29. Veselý – 51. Bartoš

ŽK: --

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem