ČFL 16.kolo: FK Kolín - Kunice

FK Kolín - Kunice 1:1 (0:0)

Šlágr ČFL vítěze neměl. „První půle byla bez šancí, ale v některých fázích jsme měli víc ze hry a byli víc nebezpečnější a dostávali se častěji na jejich útočnou polovinu. Oni ale zodpovědně bránili a čekali na to, aby vyrazili do nějakých protiútoků. Při naší špatné rozehrávce se jim to asi dvakrát povedlo," uvedl kolínský asistent Radek Kulhánek.

„Jinak soupeře jsme sledovali a především doma tvořil hru, u nás hrál tak, aby branku nedostal. Na tom měli postavený hráče. Jak na stranách, tak hrotu měli rychlostní typy, ale my dobře bránili a byli na to připravený. Jenom škoda, že jsme nepřidali další branky a nezvítězili, protože to utkání jsme měli vyhrát, vzhledem k tomu, že jsme asi třikrát nastřelili břevno. Soupeř z jedné střely, která se podle mě dala chytat, skóroval a odvezl si bod. To je škoda," dodal.

 

„Bylo vidět, že hraje třetí s prvním. Tempo odpovídalo umístění, oba týmy chtěly hrát fotbal. Občas to bylo trošku nervóznější, ale žádnou mez zákeřnosti to nepřekročilo. My měli trošku štěstí, hlavně v závěru při těch břevnech za sebou. Tam už by to pro nás bylo hodně složitý. Ale zvládli jsme to a klukům děkuji," uvedl trenér Kunic Zdeněk Hašek.

„V ČFL máme odehráno sedmnáct zápasů a musím říct, že hodně těžkých. Tady už to nebylo o umění, ale o morálu a mužstvo předvedlo, že morál má. Že nám to občas odskakovalo, to sice nebylo podle mých představ, ale máme 37 bodů, z Kolína si vezme jeden a to jsem rád," dodal Hašek.

 

FK Kolín: Šeda – Čapek, Zbrožek, Šourek, Nešpor – Jelínek, Sedláček – Boček (75. Stejskal), Novotný (82. Hartig), Sivrič – Štoček.

Kunice: Šebek – Radoš, Hyský, Kopta, Hell – Kordiak, Ouedraogo, Tenkl (61. Balšánek), Jíra – Dvořák (65. Tafat), Rejhon (90. Veselý).

 

Branky: 56. Boček – 70. Radoš.

Rozhodčí: Šedivka.

ŽK: Ouedraogo, Tafat (oba Kunice).

Diváci: 680.

foto z utkání / fotogalerie Kolínský Deník

 

Nábor hráčů do TJ Kunice

Noviny Kunický fotbal

 

Staňte se fanouškem