příprava: FK Příbram - FK Kunice 2:0 (0:0)

FK Příbram – Kunice  2:0 (0:0)

Hodnocení trenéra Haška:  „Domácí vyhráli zaslouženě, protože ve druhém poločase byli lepším mužstvem. Projevilo se, že Příbram vystřídala do druhého poločasu celou jedenáctku a nám docházely síly. Hodnocení našeho výkonu je třeba rozdělit do dvou poločasů. V prvním jsme měli velmi slušné pasáže hry a chybělo nám lepší řešení finální části ke vstřelení branky, ale i přes to jsem byl celkem spokojen.

Bohužel na výkon s prvního poločasu jsme nedokázali navázat ve druhém, bylo to zapříčiněno i únavou hráčů, která narůstala s přibývajícím časem, ale také tím, že jsme odstoupili od naší hry."

Sestava: Tetour - Kopta (46‘ Ilko), Hyský (60’Zdeňka), Veselý, Čelůstka - Kordiak (60‘ Skála), Balšánek, Marič (75‘ Rejhon) - Jíra, Dvořák, Rejhon (60‘ Vilám)

Branky: 48‘ Dejmek, 83‘ Mareš

ŽK: --

Hodnocení zápasu očima našeho soupeře